עדכון Nothing OS 1.1.3 \ תמונה: Nothing

רשמי: ה-Nothing Phone(2) יהיה מכשיר פרימיום ויהיה הראשון להגיע גם לארה״ב

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

קארל פאי (Carl Pei), המייסד של חברת OnePlus וכעת מוביל את Nothing, מאשר בריאיון כי המכשיר הבא של החברה ייקרא Phone(2) ויושק בעולם עד סוף שנת 2023. בניגוד ל-Phone(1) שהשיקה החברה בשנה שעברה, המכשיר החדש יהיה הראשון מבית Nothing שיוכרז וישווק גם בשוק האמריקאי.

פאי מוסיף ואומר בריאיון כי המכשיר הבא צפוי להיות דגם פרימיום בהשוואה לזה הקודם, אבל הוא נמנע מלקרוא לו ״ספינת דגל״. הסיבה, לדבריו, היא שהכרזה על המכשיר כספינת דגל יוזיל את הערך של המכשיר הקודם, שאומנם לא אופיין במפרט שכולל את חוד החנית הטכנולוגית, אך מבחינת מאמץ, מחקר וזמן פיתוח, הושקעו בו מאמצים זהים לאלה שמשקיעים בספינת דגל מתקדמת.

הגדרת ה-Phone(2) כפרימיום למעשה מאשר כי המפרט צפוי להיות מתקדם יותר מזה של הדגם הקודם, אך פאי מסרב לאשר האם זה אומר שנראה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר, למשל בתחום העיבוד, כדוגמת מעבד ה-Snapdragon 8 Gen 2 של קוואלקום. לצד זה, קארל פאי אומר כי הדגש במכשיר הבא יהיה בעיקר סביב התוכנה ומערכת ההפעלה NothingOS, המבוססת על אנדרואיד.

Nothing Ear (stick) | תמונה: אלדד מטמון, The Verifier

גם בתחום העיצוב פאי לא מרבה לדבר אך לפי אופי החברה שהולך ומתגבש עם השנים, סביר שנראה עיצוב הכולל את מוטיב השקיפות שראינו בדגם הקודם, וכן גם באוזניות ה-Ear(1) וה-Ear(stick).

השנה גם בארה״ב

הסיבה שמכשיר ה-Phone(1) לא הושק בארה״ב באופן רשמי הייתה, לפי פאי, חוסר בכח אדם שיבצע את כל ההתאמות שדורשות חברות הסלולר האמריקאיות. עם צוות של 10 מפתחים בזמנו לא היה הגיוני מבחינת החברה להשקיע את המאמץ ולבצע את ההתאמות, אך כיום שצוות המובייל כולל 100 מפתחים – זה אפשרי.

על פי החברה, למרות שהטלפון לא הושק בארה״ב, כשליש מהזמנות מהמוצרים האחרים של החברה נעשו מארה״ב, מה שמגלם בתוכו פוטנציאל של שליש מאוכלוסיית אמריקה שצמאים למשהו שונה גם בתחום הסמארטפונים.

קארל מתגאה ואומר כי בשנה האחרונה החברה הכפילה את עצמה וצמחה מ-200 עובדים ב-2021 ל-400 בשנת 2022. הגדילה מאפשרת ל-Nothing להרחיב את קטלוג המוצרים ולהמשיך ולשפר בתחום התוכנה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch