מוקאפ לסמארטפון של מיקרוסופט \ מקור: Jonas Daehnert טוויטר

מנסה שוב: מיקרוסופט עובדת על סמארטפון שכולם יאהבו

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) עושה סיבוב פרסה וחושבת מחדש כיצד להשיק את מכשיר טלפון ה-Surface הבא בסדרה. בשנה שעברה לא זכינו למכשיר שלישי בסדרת ה-Duo בעל 2 המסכים, וזאת לאחר שבמיקרוסופט הקשיבו לביקורות והחליטו לבדוק כיוונים נוספים ולא להשיק מכשיר מתקפל חדש כרגע.

הדואו 2 של מיקרוסופט \ מקור: מיקרוסופט

לא מזמן דיווחנו כאן באתר כי במיקרוסופט עובדים על מספר מכשירי סמארטפון חדשים וביניהם מכשיר מתקפל אך לא מהסוג שכולל חיבור של 2 מסכים וקיפול של 360, אלא מכשיר Surface Duo חדש בעל מסך מתקפל של 180 , בדיוק כמו הפולד של סמסונג.

חיבור 2 מסכים לא ממש הצליח לחברה, ככל הנראה בגלל שהמשתמשים עדיין לא לגמרי התרגלו למכשירים מתקפלים, ומכל המבחר שיש בחוץ, מיקרוסופט הציעה את אחד המכשירים העבים והכבדים בשוק. במיקרוסופט הבינו שבשביל להכניס את החומרה הנדרשת מבלי לפגוע בדקיקות המכשיר, יש צורך לבצע חשיבה מחדש ולנסות להצטרף למגרש של הגדולים. הדגם הראשון פחות הצליח, ובדגם השני בחברה למדו לא מעט, אבל זה עדיין לא הספיק.

סורפייס ללא מסך מתקפל? \ מקור: Jonas Daehnert טוויטר

אבל עד שיימצא הפיתרון, מיקרוסופט רוצה לנסות שוב את מזלה ולהשיק סמארטפון שכולם יכולים להתחבר אליו. על פי דיווח חדש מ-Windows Central, במיקרוסופט עובדים על מכשיר נוסף בסדרת ה-Surface, דווקא כזה שלא יגיע עם מסך מתקפל, אלא פשוט סמארטפון רגיל לכל דבר. כמו אייפון, גלקסי או פיקסל. מהמקור המקורב לתהליך הפיתוח נמסר: ״במיקרוסופט בוחנים מספר מכשירי סמארטפון ובשלל גדלים וזאת על מנת להציע למשתמשים יותר ממכשיר אחד בסדרה, כפי שהיא עושה עם סדרת מחשבי ה-Surface״.

מוקאפ ללא מתקפל \ מקור: Jonas Daehnert טוויטר

אולי אם במיקרוספט באמת יבינו שמסכים מתקפלים הם גימיק, הם אכן יכולים לנסות ולהוציא מכשיר בעל מפרט מתקדם, וכזה שבאמת מתחבר ומתקשר עם המחשב האישי, כאשר למיקרוסופט יש את התשתית של בין Windows לאנדרואיד, אפליקציות בחנות הפליי סטור, ובעיקר – שיתוף פעולה מלא עם סמסונג וגוגל.

נקווה שבמיקרוסופט למדו מהשלוש שנים האחרונות, והחברה אכן מתכוונת להשיק יותר ממכשיר אחד, אם לא השנה, אז כבר בשנה הבאה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra