ה-Cybertruck של טסלה | מקור: אבי דוד The Verifier

טסלה דוחה את השקת ה-Cybertruck ל-2024

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מחכים להזמנה של ה-Cybertruck של טסלה? תמשיכו לחכות – אלון מאסק (Elon Musk) ערך את הצגת הדוחות של הרבעון האחרון של החברה, שם נשאל על ידי המשקיעים מספר שאלות, כאשר השאלה אודות השקת ה-Cybertruck היתה רק עניין של זמן.

טסלה (Tesla) חשפה את הטנדר החשמלי שלה אי שם ב-2019, התוכנית להתחיל ולבנות את הטנדר החשמלי נתקעה היתה אמורה להתחיל ב-2021, אך לעולם היו תוכניות אחרות ומגפת הקורונה פרצה, דבר אשר הוביל את טסלה לדחות את תהליך הבניה הראשוני של הטנדר העוצמתי לתאריך לא ידוע. אלון מאסק שנשאל בהצגת הדוחות של שנה שעברה – מתי אנו צפויים לראות את ה-Cybertruck בכבישים? טען כי הרכב צפוי להגיע במהלך המחצית הראשונה של 2023.

נדחה בשנה – Cybertruck \ מקור: אבי דוד The Verifier

אך תוכניות לחוד – אמש (רביעי, 25.01) כאשר נשאל מאסק מתי אנו צפויים לראות את הטנדר החשמלי על הכביש, זה ענה כי תהליך ההרכבה יחל השנה, אך השקה מלאה לא לפני 2024.

Cybertruck \ מקור: טסלה

והורכשים ואלו שהזמינו מאוכזבים למענה השאלה, וזאת לא התשובה לה הם ציפו. תוכניות לחוד, אבל מעשים כבר יש. אלון הכריז כי המפעל הגדול ביותר של הבחרה הגיגה פקטורי בטקסס, החל כבר להתקין את המערכות והציוד להרכבת ה-Cybertruck וכי העבודות על כך צפויות להסתיים בחודשים הקרובים, כאשר לקראת סוף השנה הנוכחית החברה תחל בהרכבה של הטנדר וזה יגיע ללקוחות הראשונים לא לפני תחילת 2024, אז צפוי מבול של Cybertruck לשטוף את הרחובות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra