ללא עלות נוספת: הוט משדרגת את מהירות העלאה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת הוט (HOT) מודיעה היום (רביעי, 25.01) על רענון מהירות קצב העלאה ללא עלות נוספת ללקוחות החברה המנויים לחבילות הסיבים.

אם אתם מנויים לחבילת 300 מגה (הורדה) ו-30 מגה (העלאה), מהיום תשודרגו בחינם ל-100 מגה (העלאה). חבילת האמצע של 600 מגה (הורדה) ו-60 מגה (העלאה), מהיום תשודרגו בחינם ל-100 מגה (העלאה) בדיוק כמו בחבילת ה-300 מגה (הורדה), ואם אתם מנויים לחבילה הכי גדולה של 1000 מגה (1GB) (הורדה) עם 100 מגה (הורדה), תשודרגו בחינם ל-250 מגה (העלאה). אין צורך להתקשר לשרות הלקוחות, החבילות מתעדכנות באופן אוטומטי וללא תוספת תשלום.

הוט בחבילה סופר פייבר של 5GB \ מקור: תמונת מסך אתר Hot

מלבד שינוי קצב ומהירות העלאה ללקוחות החברה, הוט משיקה חבילת גלישה חדשה ״Super WiFiBER״ עם קצב הורדה של 5000 מגה (5GB) וקצב מהירות העלאה של 500 מגה. החבילה החדשה עדיין לא זמינה, חבילת ה-5GB החדשה תגיע עם ציוד חדש של נתב בתקן WiFi6 ומגדילי טווח MESH. למעוניינים להצטרף לחבילה החדשה, יש צורך בהרשמה מוקדמת שניתן לעשות זאת דרך אתר החברה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra