סייר הקבצים בווינדוס 11 מקבל מתיחת פנים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) הודיעה לפני מספר חודשים כי החברה מפסיקה עם העדכון השנתי, וזאת עוברת לעדכוני ״רגעים״ (Moments) עבור מערכת ההפעלה ווינדוס 11. וכי החברה מתחייבת להשיק עדכון מאסיבי או מערכת הפעלה חדשה פעם ב-3 שנים, כפי שהתרגלנו בגרסאות קודמות של ווינדוס.

נראה כי עדכון ה-Moment הבא צפוי להביא עימו חידוש של ממש לסייר הקבצים כך מדווח אתר Windows Central, בתוך המשרדים של מיקרוסופט מתכוונים להפוך את סייר הקבצים למודרני וחכם יותר, והרבה יותר נגיש למשתמשים מאשר סתם מקום בו אנו שומרים את הקבצים שלנו.

סייר הקבצים המודרני של מיקרוסופט \ מקור: Windows Central

סייר הקבצים החדש שנמצא כעת בפיתוח יגיע עם סרגל עליון חדש, כזה אשר יפריד בין הכרטיסיות לבין שורת הקיצורים כמו העתק, הדבק וכו׳. בצידו השמאלי של החלון, עדיין נראה את האייקונים של קיצורי הקבצים, כמו בית, תמונות, מסמכים ועוד. מתחת לשורת הקיצורים, מיקרוסופט תשלב לראשונה העדפות והתאמות מתוך חשבון ה-OneDrive או מיקרוסופט 365 (המחליפה של אופיס 365).

כאשר נלחץ על קובץ, יופיע בצידו הימני של החלון מקום בו המשתמש יוכל לראות את סוג הקובץ, גודל הקובץ, מתי נערך או נוצר, אפשרויות מתקדמות ועוד. וזאת, במקום ללחוץ כפתור ימני בעכבר על מנת לקבל את פרטי האודות של הקובץ הספציפי.

סייר הקבצים החדש יבנה עם פינות יותר מעוגלות והתאמה מלאה למערכת ההפעלה ווינדוס 11. אנחנו כמובן נעדכן בעת יציאת סייר הקבצים העדכני כשזה צפוי להיות זמין למשתמשים בהמשך השנה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra