עדכון ה-iOS 17 בדרך \ תמונה: Foundry

מערכת ההפעלה iOS 17 תשוחרר עם פחות חידושים משנים קודמות

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בחודש יוני הקרוב, תערוך חברת אפל (Apple) את כנס המפתחים השנתי של החברה, ה-WWDC 2023 כפי שנוהגת לעשות בכל שנה. בו החברה תחשוף את עדכוני מערכות ההפעלה למכשירי האייפון, האייפד, המק, השעון והטלוויזיה.

על פי מספר דיווחים, מערכת ההפעלה ה-iOS 17 שתוצג בגרסת הבטא הראשונה למפתחים השנה לא תכלול יותר מידי חידושים. אכן יהיו כאלה, וגם כאלה שקשורים למשקפיי המציאות מעורבת (או אם תצרו, מציאות היברידית). אבל לא מעט מהחידושים שתוככנו להיכנס לגרסה הבאה של מכשירי האייפון והאייפד כנראה וידחו לעדכונים עתידיים.

באפל העבירו את רוב מחלקות הפיתוח בחברה להתמקד בכל הקשור למשקפיי המציאות מעורבת וכלי הפיתוח למפתחים שיהיו זמינים, אלה שיאפשרו למפתחי אפליקציות לפתח חדשות, או להתאים את האפליקציות הקיימות באפסטור, שיתאימו ל-AR/VR.

המשקפיים של אפל \ תמונה: FPT

ל-The Verifier לא נודע דבר על רענון העיצוב הקיים ב-iOS 17, וכי החברה מתכוונת להמשיך ולפתח את המערכת וחלק מהנראות, כזאת שלא תגרום למשתמש להתבלבל ולהכיר הכל מחדש, כפי שעשתה את הטעות עם iOS 7.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra