גוגל עוקצת את אפל

CES 2023: גוגל עוקצת את אפל (שוב) על שלט ענק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת גוגל (Google) מנצלת את הרגע הטוב ביותר שלה במהלך תערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם ה-CES 2023 לעקוץ (שוב) את חברת אפל (Apple), בכך שלא תומכת בהודעות בטכנולוגיית ה-RCS.

גוגל יוצאת בקמפיין נגד אפל \ תמונה: גוגל

וגאס, עיר האורות – הוא המקום המושלם עבור גוגל בזמן תערוכת ה-CES לעקוץ את אפל בכך שהחברה לא מוכנה להוסיף תמיכה של RCS ל-iMessage עבור משתמשי האייפון, האייפד והמק.

הוידאו שמוצג על גבי מסך ענק בלב לאס וגאס קורא לאפל להוסיף את התמיכה ואף מציגים את הקוד המלא על מנת להקל על החיים של המפתחים באפל.

@uptin

First time I’ve even seen an ad for android and it’s going all out

♬ Funny Song – Cavendish Music

מזה מספר חודשים שבגוגל עושים שימוש בקמפיין הקורא לאפל להוסיף תמיכה, וזאת על מנת להפסיק עם הטכנולוגיה המיושנת של הודעות MMS. לאחרונה בגוגל עברו לטכנולוגיית ה-RCS אשר דומה מאוד ל-iMessage של אפל, בכך שניתן לשלוח הודעות מולטימדיה כמו וידאו תמונות ללא איבוד באיכות, קבלת ההודעה על גבי רשת ה-WiFi ועוד.

באפל כמובן לא מתכוונים להוסיף תמיכה שכזאת וגם הרחבת שרות ההודעות של החברה ה-iMessage כנראה גם לא יהיה זמין למשתמשי האנדרואיד אי פעם.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra