שלום ולא להתראות \ תמונה: מיקרוסופט

החל משבוע הבא: אין יותר עדכונים למערכות ההפעלה Windows 7 ו-Windows 8.1

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת מיקרוסופט (Microsoft) מודיעה היום (חמישי, 05.01.2023) כי החל משבוע הבא (09.01), המשתמשים שעדיין מריצים את מערכות ההפעלה Windows 7 ו-Windows 8.1 לא יזכו לקבל עדכוני אבטחה חודשיים \ ועדכוני אבטחה קריטיים או תמיכה במערכות ההפעלה.

הגיע הזמן לשדרג מווינדוס 7 \ תמונה: מיקרוסופט

למעלה מ-100 מיליון מחשבים בעולם עדיין מריצים את הגרסאות המיושנות של מערכות ההפעלה של ווינדוס. כבר ב-2020 הציגה מיקרוסופט למשתמשים הודעה כי יש להם שנתיים לשדרג את מערכת ההפעלה וזאת על מנת לקבל חידושים, עדכוני אבטחה חודשיים ועדכוני אבטחה קריטיים. על המשתשים לשדרג לווינדוס 10 אם אין באפשרותם לשדרג לווינדוס 11.

סיום התמיכה בווינדוס 8.1 \ תמונה: מתוך אתר מיקרוסופט ישראל

דפדפן ה-Edge בגרסה 109 צפוי לצאת בשבוע הבא, וזה יהיה העדכון האחרון שיהיה זמין להורדה לווינדוס 7 ווינדוס 8.1. גם גוגל הודיעה כי בחודש הבא (פברואר 2023), החברה תשחרר עדכון אחרון לדפדפן למערכות ההפעלה, וגם זה יהיה העדכון האחרון. כך שעדכוני אבטחה וחידושים לדפדפן לא יהיו זמינים בכלל.

אנחנו כמובן ממליצים לבצע גיבוי מלא של המחשב האישי ולבצע שדרוג לאחת ממערכות ההפעלה החדשות כמו ווינדוס 10 או ווינדוס 11.

עדכון אחד גדול למערכת ההפעלה חלונות 11 בכל 3 שנים \ תמונה: מיקרוסופט
שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra