הכלום של Nothing \ תמונה: Nothing

תחרות לאפל? Nothing בדרך לשוק האמריקאי

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

Nothing שנוסדה בלונדון על ידי קארל פיי (Carl Pei) מייסד חברת OnePlus לשעבר, מתכוון להיכנס לשוק האמריקאי על מנת להתחרות באפל. לאחר שזכה למוצר חדשנות השנה ה-Nothing (1) על ידי עיתון Time, מאז הושק בחודש יולי האחרון, זכה לכ-500,000 יחידות שנמכרו מסביב לעולם.

ה-Nothing (1) \ תמונה: Nothing

ה-Nothing (1) הגיע עם מפרט בדומה לזה המוזל של אפל, ה-iPhone SE. יחד עם ההצלחה הראשונית מסביב לעולם, נראה שלקארל יש תוכניות לעתיד, וזה מתכוון להוציא מכשיר חדש שזה יתמוך ברשתות הסלולריות בארה״ב. בשבועות האחרונים מסתובב קארל בין חברות הסלולר האמריקאיות, ואלה מתעניינים בתוכניות העתידיות של מייסד החברה להשיק מכשיר, וזאת על מנת לנסות ולהתחרות באפל, כך סיפר לערוץ CNBC.

קארל פיי \ תמונה: Nothing

המייסד נשאל על ידי CNBC למה מלכתחילה לא נכנס לשוק האמריקאי וזה הסביר: ״הרשתות הסלולריות בארה״ב דורשות לא מעט התאמות למה שאנו בונים על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד, וזה דבר אשר מצריך לא מעט כוח אדם, ולא היינו מוכנים בזמן. ולכן העדפנו להשיק את המכשיר הראשון בסדרה למספר מוגבל של מדינות״.

לאחר שזה זכה בחדשנות השנה, אין ספק שמדובר בלא מעט התעניינות מצד ספקיות הסלולר גם בארה״ב, ובמדינות נוספות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra