אפל מיוזיק בדרך לנהגי הטסלה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אם אתם בעלי אחד מדגמי רכבי טסלה (Tesla), תשמחו לדעת כי בחברה עובדים בשקט בשקט על הוספת תמיכה בשרות המוזיקה האפל מיוזיק. עד כה, למשתמשים יש אפשרות להתחבר לחשבון הספוטיפיי או דרך תחנות הרדיו.

אך נראה כי בעדכון החורף שאמור לצאת בחודש הבא, בחברה מתכוונים להוסיף את אפליקציית של שרות המוזיקה אפל מיוזיק. במוזיאון הרכבים Petersen הממוקם בלוס אנג׳לס, ערכה החברה אירוע המציג את כלל הרכבים והשרותים של החברה, כאשר ישנו דגם של מוכנית הטסלה בדגם ה-S, אשר מריצה גרסת פיתוח של מערכת ההפעלה. אותה גרסת פיתוח נצפתה על ידי מספר משתמשים אשר דיווח בטוויטר כי כחלק מאותה גרסת פיתוח אשר שוחררה לאחרונה – מציעה התממשקות מלאה לשרות האפל מיוזיק.

אפל מיוזיק בדרך לטסלה \ תמונה: Aaron Cash טוויטר

רק לפני מספר שבועות הודיעה החברה כי היא מוסיפה תמיכה של אפליקציית הוידאו Zoom, כאשר בוידאו המדגים כיצד השרות עובד ברכבי הטסלה, שמו לב מספר משתמשים כי אייקון הנראה כמו זה של שרות המוזיקה האפל מיוזיק, מה שאכן רמז על כך שבחברה עובדים על הוספה של שרותי מוזיקה נוספים.

האם נזכה גם לאפל טיוי +? ימים יגידו. אנחנו כמובן נעדכן בעת הוספת שרות המוזיקה כנראה בחודש הבא.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra