תמונה: טסלה

עדכון 2022.40.1 לרכבי טסלה מביא עימו ניווט קולי בעברית

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת טסלה (Tesla) משחררת בימים אלו עדכון חדש לרכבי החברה שמביא עימו מספר שיפורים והוספה של פיצ׳רים חדשים. רק בחודשים האחרונים, מאז הצטרפו רכבי טסלה לכבישי ישראל, הספיקה החברה להוסיף תמיכה בשפה העברית, ואף שחרור חלק מהפיצ׳רים הבלעדיים לאזורים כמו ארה״ב ואירופה, אשר הגיעו לישראל בעדכונים האחרונים.

ועכשיו עם העדכון החדש 2022.40.1, טסלה מוסיפה פיצ׳ר נוסף למשתמשי דוברי העברית בישראל – ניווט קולי במפות. עד כה, ניווט קולי היה זמין בשפה האנגלית בלבד, אך יחד עם העדכון החדש שיצא אמש, החברה מוסיפה תמיכה בניווט קולי בשפה העברית.

ולא רק, פיצ׳ר נוסף שמגיע לישראל שרבים חיכו – צפייה בשידור חי ב-Sentry Mode. אותו מצב שמקליט את הסובבים או מי שמתקרב לרכב. מלבד צפייה בהקלטות, כעת החברה מאפשרת לנהגים בישראל להנות מאפשרות של צפייה בשידור חי, דבר אשר יכול לעזור לא מעט במצבים בהם יש ניסיון לגעת או להתקרב לרכב על ידי אנשים זרים.

אם כבר הגעתם עד לכאן, להלן קובץ השחרור המלא של עדכון 2022.40.1:

איחוד מצבי Dog Mode ו-Sentry Mode למקום אחד

אם יש לכם כלבים (או כל בעל חיים אחר) ואתם צריכים לצאת מהרכב לסבב קניות ולהשאיר את הכלבים ברכב, ניתן להפעיל את מצב Dog Mode, שמפעיל את המזגן ומשאיר את הכלבים במצב בטוח כאשר הרכב נעול. אך אם הייתם רוצים להפעיל את מצב ה-Santry Mode במקביל, הייתם מקבלים לא מעט התראות על תזוזות ברכב. כך שהפעלת שני המצבים הנ״ל היתה הופכת לבלתי אפשרית.

אך עם העדכון החדש, בטסלה משלבים את שני המצבים הנ״ל למקום אחד – וכעת, בכל הפעלה של המצבים ביחד, התזוזות בתוך הרכב של הכלבים לא ישלחו כהתראות של התקרבות לרכב או נגיעה בו מבפנים, אלא רק כל ניסיון שכזה מחוץ לרכב.

זמינות: ארה״ב

הוספת לוגואים של תחנות הרדיו

נכון שרוב רובם של המשתמשים כיום עושים שימוש באחד משרותי הזרמת המוזיקה, ופחות עושים שימוש בשמיעה של תחנות רדיו. אבל העדכון החדש מביא עימו שינוי של ממשק הרדיו. החל מהוספה של הלוגואים של תחנות הרדיו ועד לסידור מחדש והצגה רעננה של התחנות. כעת, גם במצב של השמעה של אחת מהתחנות, הלוגו יופיע בתור תמונת הקאבר בנגן עצמו.

כך נראה ממשק הרדיו הרענן \ תמונה: ArsalamiSandwich

בנוסף, להלן פיצ׳רים חדשים שהתווספו לעדכון:

  • שיפור בטעינה מהירה DC
  • פתיחת נעילת כל הדלתות על ידי לחיצה ארוכה על ידית הנהג
  • הוספת פרטים נוספים על תחנת הטעינה ה-Supercharge
  • שיפור ותיקוני באגים ועוד

העדכון החדש זמין כעת למספר מצומצם של משתמשים בארה״ב והוא צפוי להגיע ליתר הנהגים בעולם בשבועות הקרובים. אנחנו כמובן נעדכן בעת זמינות העדכון בישראל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra