ערכת עיצוב \ תמונה: Future

הצצה ראשונה Surface Duo עם אנדרואיד 12L

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

באירוע ה-Surface השנתי שנערך בשבוע שעבר, הציגה מיקרוסופט (Microsoft) את העדכון החומרתי לסדרת מחשבי ה-Surface.

העדכון הגדול הבא עבור סדרת ה-Duo \ תמונה: מיקרוסופט

באירוע שנערך, החברה לראשונה מזה שנתיים לא עדכנה את המסך המתקפל, ה-Surface Duo המבוסס מערכת ההפעלה אנדרואיד. בשנה שעברה, עדכנה מיקרוסופט את צמד המכשירים למערכת ההפעלה אנדרואיד 11. מאז, החברה מוציאה מידי עדכון חודשי בו המשתמשים מקבלים את עדכוני האבטחה של גוגל, לצד מספר שיפורים מצד מיקרוסופט עצמה.

ערכת עיצוב \ תמונה: Future

אך היום (15.10), אנו זוכים להצצה ראשונה של עדכון האנדרואיד 12L שזה צפוי לצאת בשבועות הקרובים ל-Surface Duo וה-Surface Duo 2. על פי תמונות שפורמו על ידי Future, ניתן לראות כיצד מיקרוסופט משלבת את שפת העיצוב של מערכת ההפעלה חלונות 11 בתוך ערכת העיצוב שמולבשת על אנדרואיד.

מסך הגדרות חדש \ תמונה: Future

בשונה מה-Galaxy Z Fold 4, עדכון האנדרואיד 12L לא כולל את השורת משימות החדשה במערכת ההפעלה ולא תהיה זמינה במכשירי ה-Duo של מיקרוסופט, מסיבה לא ברורה.

על פי מיקרוסופט, העדכון צפוי לצאת למשתמשים בשבועות הקרובים.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra