מיקרוסופט הכריזה: בקרוב תוכלו לצפות בתמונות והסרטונים מ-iCloud Photos ישירות בחלונות 11

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

כחלק מאירוע ההכרזה מוקדם יותר של סדרת מחשבי ה-Surface החדשים של מיקרוסופט (Microsoft), החברה חשפה כי החל מהיום המשתמשים בגרסת הפיתוח של מערכת ההפעלה חלונות 11 יכולים להנות מהוספה של ספריית התמונות והסרטונים ישירות מ-iCloud Photos לאפליקציית התמונות המובנת במערכת ההפעלה.

  iCloud Photos \ תמונה: אפל

הזרמת התמונות וסרטוני הוידאו יהיו זמינים באפליקציית התמונות המובנת בחלונות 11, מה שיאפשר למשתמשים בעלי מכשירי אייפון אייפד ומק, להוסיף את חשבון ה-iCloud ישירות לאפליקציה, ולצפות בתמונות וסרטונים ישירות משירות הענן ה-iCloud.

החל מהיום (12.11), מיקרוסופט משחררת עדכון Preview לאפליקציית התמונות המובנת במערכת ההפעלה חלונות 11 עם תמיכה בהזרמת תמונות וסרטונים ישירות מ-iCloud Photos ואינטגרציה מלאה עם ווינדוס.

אינטגרציה של iCloud Photos בווינדוס 11 \ תמונה: מיקרוסופט

אנחנו כמובן נעדכן בעת שחרור העדכון לכלל המשתמשים לאפליקציית התמונות עבור מערכת ההפעלה חלונות 11 כאשר זה ישוחרר לציבור הרחב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra