תמונה: יח״צ

חברת SONOS משיקה את ה-Sub Mini – סאב וופר קומפקטי עם בס מודגש

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

חברת האודיו SONOS מרחיבה את ארסנל הקולנוע הביתי עם סאב-וופר חדש המספק בס מודגש לחללים קטנים/בינוניים – ה-Sub Mini.

הסאב-וופר החדש של סונוס, המיובאת רשמית לישראל על ידי באג, הינו סאב-וופר אלחוטי שמציב סטנדרט חדש בקטגוריה שלו לבס חזק ומאוזן. בהתבסס על העיצוב עטור הפרסים של אחיו הגדול Sub (שזכה כבר ל-3 גרסאות מאז השקתו לפני כעשור), ה-Sub Mini החדש מספק סאונד נמוך עשיר וברור בעיצוב גלילי קומפקטי יותר.

נכנסנו לעידן מתחשב יותר של סטרימינג שמעדיף איכות על פני כמות, כאשר יוצרים ופלטפורמות משקיעים בחוויות בידור סוחפות ששמות את הסאונד בחזית. Sub Mini הוא תוספת מבורכת למשפחת Sonos לסדרת מוצרי הקולנוע הביתי שלנו כך שמאזינים יוכלו לחוות סאונד באיכות קולנועית שגורמת להם להרגיש כמו הדמות הראשית או להאזין למוסיקה האהובה עליהם בעוצמות חדשות.

מקסים בואווה-מרלין, סמנכ”ל
חומרה ותפעול ב-Sonos

עיצוב עגול

בניגוד לסאב וופרים אחרים, Sub Mini כולל עיצוב עגול המאפשר לו להשתלב באופן טבעי באסתטיקה הביתית מבלי לקחת יותר מדי מקום (או תשומת לב).

בס מודגש וחיבור מהיר לשאר מוצרי סונוס

הוסיפו Sub Mini למערכת Sonos שלכם בכמה הקשות על אפליקציית Sonos והתאימו עם רמקולים שונים של Sonos כדי ליצור את מערכת הסאונד המושלמת לכם, ולכל סיטואציה. אתם יכולים גם לכוונן את הצליל של Sub Mini עם Trueplay, שמזהה ומתאים את צליל הרמקול להחזרות של קירות ורהיטים, ומעניק את חווית ההאזנה הטובה ביותר עבור החדר בו הוא נמצא.

תמונה: יח״צ

ה-Sub Mini מגביר את הבס בסרטים, מוזיקה, משחקים ועוד. באמצעות חיבור לאחד משני הסאונד-ברים החדשים – Beam ו-Ray , עכשיו קל מתמיד להעצים את חוויות הסטרימינג שלכם. וופרים מותאמים אישית כפולים ועיבוד מתקדם מייצרים עומק ודינאמיקה גם בצלילים הנמוכים ביותר ללא זמזום או רעידות, ועוזרים להרגיש שקועים יותר בכל סצנה ושיר. בתוך מבנה אטום אקוסטית, שני הוופרים פונים פנימה כדי ליצור אפקט מבטל כוח המנטרל עיוותים.

עיבוד אותות דיגיטלי מתקדם ממקסם את תגובת הבס ומשחזר את התדרים הנמוכים בגוונים מלאים הצפויים מסאב וופר גדול בהרבה, מה שמאפשר לרמקולים כמו Beam, Ray, One, או One SL להתמקד יותר בתדרים בינוניים וגבוהים עבור חווית סאונד עשירה ועוצמתית יותר מסביב.

תרגישו את הדרמה בכל סצינת סרט על ידי שילוב Beam או Ray עם Sub Mini, או לקבל חווית מוזיקה עם בס מודגש יותר על ידי הפיכת Sub Mini שלך בשילוב עם Sonos One בלבד.

מחיר וזמינות

Sub Mini יהיה זמין בישראל בצבעים שחור-מט ולבן, וישווק ברשת באג ואצל המשווקים המורשים החל מה-10 באוקטובר במחיר 1,599 ששקלים למזמינים במכירה מוקדמת (עד 10 באוקטובר ואז 1,699 שקלים). במסגרת השיווק יימכר הסאב-וופר גם ב׳באנדלים׳ הכוללים את ה׳סאב מיני׳ וסאונד בר מבית SONOS.

שתפו כתבה