תמונה: יח״צ

הקורקינטים של Dott מגיעים עכשיו גם לרמת גן

מערכת האתר
פורסם על ידי מערכת האתר

חברת Dott פרסה במהלך השבוע האחרון מאות כלים ברחבי רמת גן, וכעת גם תושבי העיר ומבקריה יכולים ליהנות מקורקינטים שיתופיים חדשניים, נקיים, מאובזרים ובטיחותיים, כאשר לכל אחד מהם מוצמדת קסדה ומטען לסמארטפון (למכשירים תואמי טעינה אלחוטית).

תמונה: יח״צ

מהלך זה מגיע לאחר פעילות מוצלחת בתל אביב והתרחבות לגבעתיים, שבה השירות החל לפעול בסוף חודש יוני. Dott מאפשרת היום רצף רכיבה מתל אביב עד למחלף אלוף שדה ומסוף האוטובוסים שבו. כך למשל, ניתן להגיע לאזור הספארי ולפארק הלאומי בעזרת הכלים של Dott, ללא צורך לעמוד בפקקים ולחפש שעות חנייה באזור. רוכבים יכולים לעלות על קורקינטים באזור תל אביב וגבעתיים, ולהגיע לכל נקודה ברמת גן – יתרון עצום לאור הפקקים ההולכים ומתגברים בעקבות חפירות הרכבת הקלה וסלילת נתיבי תחבורה ציבורית.

לאור ההתרחבות לרמת גן, צי הכלים של החברה עובה ומאות כלים חדשים נוספו. כמו כן, כלים אלו יחליפו כלים בעלי בלאי גבוה, תוך דאגה ושמירה על בטיחות מיטבית בזמן הרכיבה. הכלים השיתופיים של Dott ישחררו את רמת גן מפקקים, וישמרו על סביבה עירונית ירוקה ללא זיהום של כלי רכב רבים.

לרגל ההתרחבות וביסוס השירות גם ברמת גן, במהלך חודש ספטמבר Dott תציע מגוון הטבות ומבצעים לרוכבים חדשים וקיימים, הכוללים הנחות על נסיעות והפתעות נוספות.

החברה מצטרפת לחברות Lime ו-Bird שכבר ממלאות את העיר רמת גן בקורקינטים שלהן.

שתפו כתבה