הפיד של פייסבוק השתגע \ תמונה: תמונת מסך

ברייקינג: תקלה עולמית בפיד של פייסבוק

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה
חדשות מתפרצות

החל מהדקות האחרונות, משתמשים מדווחים על תקלה עולמית ברשת החברתית פייסבוק (Facebook). הפיד שאמור להציג למשתמשים את כל העדכונים האחרונים של חברים, עמודים, קבוצות, קהילות וכו’ פשוט הפסיק לעבוד.

כל מה שניתן לראות הם פוסטים שמשתמשים מגיבים על עמודים, ובכך הפיד כולו נהפך ל-Meme אחד גדול. משתמשים החלו לפרסם פוסטים בעמודים כמו תמונה של מק צ’יקן בעמוד הרשמי של הזמרת אבריל לאווין, וכאלה שלקחו את זה צעד אחד רחוק, ואף מישהי שפרסמה תמונה של נסיכה בארמון של דיסני בו היא מחכה לנסיך זאק אפרון.

גלריה: הפיד של פייסבוק נהפך ל-Meme אחד גדול

אלו הם רק חלק מהדוגמאות, ולא מעט מהמשתמשים מתחילים לאבד את זה והחלו אף להגיב בפוסטים של “מה לעזאזל קורה כאן??”

נראה כי התקלה נובעת מכך שמשתמשים נכנסים לעמודים של מפורסמים ופשוט מסמנים את האפשרות “Mention”, ובכך הבעיה עדיין ממשיכה, מה שגורם למשתמשים לראות את כל הפוסטים שפורסמו על גבי העמודים של מפורסמים.

נכון לכתיבת שורות אלו, התקלה העולמית עדיין קיימת ואנו נעדכן בעת חזרת הפיד של פייסבוק למצב נורמלי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra