אפשרויות אבטחה חדשות בוואטסאפ \ תמונה: וואטסאפ

וואטסאפ מכריזה על מספר שיפורי אבטחה חדשים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) ממשיכה להשיק בחודשים האחרונים עוד ועוד חידושים ושיפורים לשרות. חברת מטא והמנכ”ל מארק צוקרברג, יצאו אמש (שלישי, 09.08) בהכרזה על מספר חידושים ושיפורים בכל הקשור לנושא האבטחה בשרות.

הפיצ’ר הראשון שהוכרז, לצאת מקבוצות בשקט – הכוונה, לצאת מקבוצה כזאת או אחרת מבל שאף משתמש מקבל התראה על כך, שום סימון בחלון הצ’אט כי עזבתם את הקבוצה, ורק מנהל הקבוצה הוא זה שיקבל את ההתראה על כך. הפיצ’ר השני, שליטה נרחבת על מי יכול לראות אתכם מחוברים לאפליקציה, פרטים נוספים אודות האפשרויות עוד לא פורסמו. ושלישי ואחרון, אם שלחתם הודעה מוסתרת, כזאת שנעלמת לאחר זמן מסויים, המשתמש בצד השני יכול לצלם את המסך ולשמור את התמונה. אך נראה כי בפייסבוק עובדים על האפשרות לחסום את אפשרות צילום המסך, והמשתמש בצד השני יקבל על כך התראה כי היה ניסיון שכזה.

צפיה חד פעמית \ תמונה: וואטסאפ

רק לפני מספר ימים הוסיפו בוואטסאפ אפשרות חדשה, כזאת שתאפשר למשתמש למחוק הודעה שנשלחה עד 60 שעות ממועד המשלוח. אומנם בוואטסאפ הודיעו על 48 שעות, אך אצל החברים ב-WABetainfo דווקא שמו לב כי מלבד ה-48 שעות, יש תוספת של 12 שעות נוספות.

ואם כל זה לא מספק, בחודשים האחרונים התווספו לוואסאטפ לא מעט חידושים, כמו: העברת חשבון הוואטסאפ בין אייפון לאנדרואיד או מאנדרואיד לאייפון, אפשרות לשלוח ריאקשן עבור הודעה שנשלחה (בתחילה ניתן היה לבחור מבין מספר אימוג’ים מצומצים, אך כעת ניתן לבחור בכל אימוג’י), לשלוח ולקבל מסמכים וקבצים בגודל של עד 2GB, מערך חיפוש מתקדם, אפשרות סינון הודעות, ניהול חכם יותר ועם אפשרויות מתקדמות למנהלים, הוספה של עד 512 איש לקבוצה, עד 32 איש בשיחת אודיו או וידאו, ועוד.

העברת השיחות בוואטסאפ בין אייפון לאנדרואיד ולהיפך \ תמונה: וואטסאפ

בוואטסאפ כבר עובדים נכון להיום על חידושים נוספים לאפליקציה שצפויים להיות זמינים לכלל המשתמשים בחודשים הקרובים: אפליקציה לאייפד, אפשרות להתחבר עם אותו המספר ב-2 מכשירי סלולר שונים (אייפון ואנדרואיד בו זמנית) ועוד.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra