אפל מתקנת את בעיית השמע במסך ה-Studio Display

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

החל מחודש מאי האחרון, משתמשים רבים החלו להתלונן כי לפתע הרמקולים המובנים במסך ה-Studio Display מפסיקים לעבוד. באפל החלו לבחנון את העניין, ולפני מספר ימים הוציאה החברה הודעה למתקנים מורשים, כי הפתרון נמצא בבחינה וכי על המשתמש לנתק את המסך מהחשמל וכל חיבור שמחובר אליו, ולהמתין כ-10 עד 30 שניות, ואז לחבר את המסך בחזרה לחשמל. כך שהבעיה נעלמת.

מסך ה-Studio Display של אפל \ תמונה: אפל

עוד נמסר מאפל, כי התקלה נמצאת במערכת ההפעלה והבעיה לא נמצאת בחומרה. מה שהופך את הדברים למעט יותר פשוטים. מסך ה-Studio Display מבוסס על מערכת ההפעלה ה-iOS 15.5 ורץ על גבי שבב ה-A13 ביוניק (כן כן אותו שבב שנמצא על מכשירי האייפון).

העדכון זמין להורדה כבר עכשיו \ תמונה: 9to5mac

החל מהיום (חמישי, 04.08), חברת אפל (Apple) משחררת עדכון למסך ה-Studio Display שזמין להורדה דרך מערכת העדכונים במחשבי המק. הגרסה החדשה שזמינה להורדה היא iOS 15.5 גרסה 19F80. הגרסה הנוכחית היא iOS 15.5 19F77.

אם אתם בעלי מסך ה-Studio Display, העדכון זמין להורדה כבר עכשיו.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra