שעון ה-Apple Watch Series 7 Edition לא זמין יותר לרכישה

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) צפויה לערוך את אירוע ההכרזה של סדרת השעון החכם ה-Apple Watch Series 8 במהלך חודש ספטמבר הקרוב, לצד סדרת האייפון 14.

אך נראה כי רגע לפני ההכרזה, החברה מפסיקה למכור בארה”ב ובמספר מדינות נוספות מסביב לעולם את גרסת השעון ה-Apple Watch Series 7 Edition, גרסת הטיטניום של השעון. שאר השעונים בסדרה 7 עדיין זמינים לרכישה בחנות האונליין ובחנויות אפל מסביב לעולם. ואם כל זה לא מספיק, החברה יצאה במבצע באמזון עם הנחה משמעותית לדגמי ה-GPS או הסלולרי, כך שהשעון כעת זמין לרכישה בעלות של $279 (במקום $399). מדובר בהנחה של $120 לדגם הבסיסי מסדרת האפל ווטש 7. הדגמים הנוספים אף הם בהנחה דומה.

כבר לא זמין לרכישה באתר החברה \ תמונה: תמונת מסך

חברת אפל צפויה לחשוף את סדרת האפל ווטש 8 בחודש ספטמבר הקרוב, אך על פי מספר שמועות והדלפות, אפל צפויה להחליף את סדרת ה-Edition ולמתג אותה תחת השם “Pro”. כאשר המחיר צפוי להתייקר ולהגיע עד ל-$1000 לשעון החכם. השיפורים צפויים להיות בתחום הבריאות, המבנה של השעון מפני פגיעות, ואף עיצוב רענן וחדש לגרסת הפרו. עוד לא ברור האם הסוללה תהיה חזקה יותר או השבב בגרסת הפרו יהיה שונה משאר סדרת האפל ווטש 8.

הדגם הבא? \ תמונה: אילוסטרציה

נעדכן כמובן בעת ההכרזה על אירוע האייפון 14 והאפל ווטש סדרה 8 בחודש ספטמבר הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra