אינטרנטאפליקציות

הצצה ראשונה: חנות האפליקציות “Google Chrome Web Store”

ChromeWebStore

הצצה ראשונה: חנות האפליקציות “Google Chrome Web Store”

לפני מספר חודשים חשפה חברת Google את חנות האפליקציות היעודית לדפדפן ה-Google Chrome. בחנות ניתן יהיה למצוא אפליקציות שימושיות אשר יותקנו ויותאמו לדפדפן ה-Chrome, ולא בדומה לתוספים אשר קיימים כיום, כאן המפתחים יוכלו לגבות תשלום סימלי על האפליקציות אשר ימכרו בחנות, ואף יוכלו לבחור האם האפליקציות יהיו חינמיות להורדה.

בשקט בשקט, חברת Google שיחררה למפתחים את הגרסא החדשה “Google Chrome 7”, כאשר הגרסא הרישמית והאחרונה היא Google Chrome 5. עד כה, גרסאות הפיתוח היו 6.0, וכעת חברת Google עוברת את הגרסא ה-6 ללא שחרור לציבור הרחב וממשיכה את הפיתוח של הדפדפן Chrome בגרסא 7 אשר זמינה להורדה כעת בגרסאת הבטא הראשונה.

מגרסאות 6 ומעלה, ניתן לגשת לכ-3 אפליקציות בלבד בחנות התוכנות של Google Chrome, אומנם האפליקציות נועדו לבדיקה, והן לא נמצאות כעת בחנות עצמה, אלא דווקא במחשב האישי של כל אחד מאיתנו. [מדובר על גרסא 6 ומעלה]. 

הצצה ראשונה:  חנות האפליקציות “Google Chrome Web Store”

ChromeWebStore-1

ChromeWebStore-3

ChromeWebStore-2

מדריך מפורט צעד אחר צעד להתקנת האפליקציות מחנות התוכנות Google Chrome Web Store יעלה ממש בקרוב. השארו מעודכנים!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 4

Close