אינטרנט

שמועה: Facebook תשיק את שרות האודיו וידאו צ’אט ממש בקרוב

FacebookChat

שמועה: Facebook תשיק את שירות האודיו וידאו צ’אט ממש בקרוב

לפני מספר ימים, פורסם פוסט בבלוג התמיכה של Facebook, בו נאמר כי החברה תפסיק את התמיכה בדפדפן ה-Internet Explorer 6, אשר הפונקציה היחידה אשר לא תעבוד עם שימוש הדפדפן היא חלון הצ’אט.

לאחר שחרור ההודעה בבלוג התמיכה, החלו לזרום שמועות לרשת כי החלטת Facebook להפסיק את התמיכה בדפדפן IE6 היא מכיוון שהחברה מתכוונת להשיק את שרות האודיו וידאו צ’אט בתאריך ה-15 לספטמבר הקרוב. באותו היום, תשחרר חברת Microsoft את גרסאת הבטא הראשונה של הדפדפן IE9.

בהמשך הפוסט בו Facebook הודיעו על הפסקת התמיכה בדפדפן ה-IE6, החברה החלה להפנות משתמשים להורדת הגרסא האחרונה אשר זמינה להורדה ה-IE8, אך דיברו גם על גרסאת הבטא אשר עתידית לצאת.

לא מדובר כאן בסוד, אין ספק שמדובר בצעד המשמעותי והגדול הבא של Facebook להמשיך ולשפר את הרשת החברתית הגדולה בעולם. אשר לא מזמן חצתה את קו ה-500 מיליון משתמשים מסביב לעולם.

האם באמת נזכה לשרות שכזה? והאם יהיה שימושי עבורכם?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 2

  1. אם הדבר הזה יהיה מבוסס פלאש אין סיבה שהוא לא יתמוך בIE6, אבל זה גם ככה מיותר, איזה סיבה יש בעולם להשתמש בדפדפן המעפן הזה?

    1. מקומות ציבוריים בעלי מערכת ההפעלה Windowx XP עדיין משתמשים בדפדפן.
      ורק לשם השוואה: בחודש האחרון, גלשו בבלוג 36 אנשים בעלי הדפדפן IE6.

      אני מאמין שהטכנולוגיה של הצ’אט תהיה מבוססת HTML5.

Close