מחשבים

מערכת Google TV בפתח: כיצד יראה ממשק המשתמש ומה צפוי בעתיד?

google-tv-logo

מערכת Google TV בפתח: כיצד יראה ממשק המשתמש ומה צפוי בעתיד?

לאחר שחוותה לא מעט בעיות עם ספקי התכנים, מתמודדת כעת חברת Google על מקומה בסלון. לאחר חברות Apple ו-Microsoft, כעת גם חברת Google מוכנה להיכנס לשוק הטלוויזיה אל סלון ביתינו בעזרת ממיר יעודי אשר יהיה דומה לשרותים אשר חברות Apple ו-Microsoft מציעות, רק שכאן ולא בדומה, הממשק מבוסס על מערכת ההפעלה Andriod, המעבד של חברת Inter, הממיר של חברת Sony, והמקלדת והעכבר יהיו של חברת Logitech.

המערכת תחבור לרשת האינטרנט באמצעות כבל רשת או חיבור Wifi, כך שתוכלו לצפות בתוכן וידאו בכל זמן ובכל עת. מערכת החיפוש של חברת Google תהיה חלק בלתי נפרד של המערכת, ןכך גם שרות הוידאו YouTube. כך תוכלו לחפש את התוכן שבו אתם מעוניינים לצפות בכל זמן ובכל עת.

מלבד צפיה בתוכן, ניתן יהיה להעביר לממיר חומרים אישיים כגון: תמונות, מוסיקה, וידאו. חברת Google אף הכריזה כי חנות האפליקיות ה-Android Market תהיה חלק בלתי נפרד מהממיר. כך שתוכלו להוריד אפליקציות מותאמות לממיר ה-Google TV.

חברת Google מתכוונת להשיק את ה-Google TV לקראת סוף השנה, שם תנסה להיכנס לבתים ברחבי העולם ותלחם בגזרה חדשה, שם אולי תביא למהפכת התוכן האישי ללא תלות בחברות הכבלים והלווין.

שאלת מיליון הדולר: כיצד יראה ממשק המשתמש של מערכת ה-Google TV? ממש במקרה, הצליחו לתפוס את ממשק ה-Google TV בוידאו וכך זה נראה:

ניתן לשים לב לדפדפן המובנה שמאפשר לצפות בתכנים ברשת. כמו כן, בזמן צפיה בתוכן וידאו, ניתן לקבל פרטים אודות הסרט או הסידרה בה צופים. מעניין איך יראה המוצר בעתיד בארצנו הקטנטונת. כאשר כיום רק חברת Microsoft מציעה ממשק עברי מלא ל-Media Center.
חברת Apple צפוייה להשיק את שרות ה-Apple TV שלה בחודש הבא, כאשר תמתג את המוצר בשמו החדש ה-iTV, המערכת תבוסס iOS ועליה בנוסף תרוץ חנות האפליקציות ה-App Store.

הייתם מוותרים על הממיר הביתי של חברות הכבלים והלווין עם התחייבות ותשלומים קבועים לעומת תשלום חד פעמי על ממיר וצפיה בתוכן בחינם ברשת, ואף רכישת תוכן במחיר מוזל יותר?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close