טכנולוגיה ואינטרנט

לפני ריאיון עבודה בשב”כ: כך תמחקו את קיומכם מהרשת

לכל אחד מאיתנו יש את האירוע המשפחתי שעשינו בו פדיחות ומקווים שכולם שכחו, או את הטיול השנתי שנתפסנו בו מורחים משחת שיניים על המורה בלילה. את שני הדברים האלה ככל הנראה שלא נצליח למחוק מהזיכרון, אבל שירות חדש מתיימר למצוא ולמחוק את מרבית העקבות הדיגיטליות שהשארתם.

שירות חדש העונה לשם Deseat טוען כי יוכל למצוא עבורכם את כל החשבונות והשירותים שאי פעם נרשמתם אליהם (כן, כל החשבונות) ולאפשר לכם למחוק אותם כאילו לא היו.

deseat3

מרביתנו לא זוכרים בכלל את מרבית החשבונות שפתחנו לאותם שירותים במהלך חיינו ועקב כך גם מרביתנו לא דואגים להסירם כאשר אינם רלוונטים עוד, בעיקר אם הם חינמיים.  כדי לפשט את התהליך, Deseat מרכז את כל החשבונות שאי פעם יצרנו ברשימה, כדי להחליט על מר גורלו של אותו חשבון בימינו.

deseat2

הרישום לשירות הזה (שתשכחו בעתיד כי הוא חינמי), כרגע מתאפשר עם חשבון הגוגל שלכם בלבד. לאחר הרישום יוצגו בפניכם כלל האתרים בהם נרשמתם עם האפשרות להסיר או להשאיר. במידה ותבחרו להסיר, תופנו מיד לעמוד השירות בו ניתנת האופציה למחוק את החשבון. שימו לב שבחלק מהאתרים תצטרכו להכניס פרטי כניסה שככל הנראה יהיו ניתנים לשחזור בקליק.

deseat1

אז נכון, השירות לא מתוחכם במיוחד והוא לא יידע למשל להסיר את תמונותיכם מרחבי הרשת על ידי זיהוי הפנים, אבל מחיקת חשבונות לא פעילים היא צעד ראשון בכל התהליך.

מקור
Deseat
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close