כללי

מצטרפים אלינו וזוכים ב-Google Home Mini מתנה!

באווירת הפורים שעברה עלינו, לצד שטף החדשות מתערוכת ה-GSM הגדולה בברצלונה MWC 2018, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהנות מעדכונים שוטפים על החדשות שמעניינות את כולנו. תערוכת MWC מספקת כל שנה את מיטב ההכרזות של יצרניות הסלולר המובילות בשוק, לצד גאדג'טים וחידושים טכנולוגיים בתחום הסלולר והקישוריות האלחוטית.

מקור תמונה: Googleבמטרה להגדיל את קהילת האתר ולהביא לכם תוכן איכותי יותר, פתחנו קבוצת פייסבוק רשמית עבור העמוד בו נעדכן על כל מה שחם באופן שוטף, לצד כמובן כל החדשות היישר מ-MWC 2018 והטבות שוטפות ובלעדיות, שיחולקו לחברי הקבוצה בלבד!

ואם זה לא מספיק, מבין כל החברים שהצטרפו ויצרפו חברים אל הקבוצה, נגריל זוג מכשירי Google Home Mini במתנה! אז למה אתם מחכים? עשו לנו לייק לעמוד הפייסבוק הרשמי (אם אתם במחשב רגיל, תסתכלו שמאלה, הוא ממש פה. אם בנייד, המשיכו לגלול) והצטרפו אל קבוצת הפייסבוק שלנו בקישור הזה.

חשוב לדעת

*הגרלת מכשירי ה-Google Home Mini תחול רק על מצטרפים לקבוצה עד לתאריך 10.3.2018 ובתנאי שהם עוקבים גם אחרי העמוד של The Verifier בפייסבוק.
*הזוכה ייבחר על ידי צוות האתר בצורה אקראית.
*צוות האתר רשאי לשנות/לבטל את התחרות בכל שלב שהוא, מבלי להודיע מראש למשתתפיו.
*צוות האתר ואף אחד מגופיו אינו אחראי על טיב המוצר הנמסר. המוצר באחריותה הבלעדית של חברת גוגל וכפוף לתנאיה.
*בהינתן חוסר דרישה עבור המוצר תוך זמן סביר, רשאי צוות האתר לבטל את זכאותו של הזוכה ואף להעביר את זכייתו לאדם אחר.
*בהצטרפות לקבוצת The Verifier – הקבוצה ו/או מעקב אחרי הדף הרשמי של האתר בפייסבוק, הינכם מאשרים שקראתם את התנאים הנ"ל ומסכימים להם.
*ט.ל.ח.

תגיות
הראה עוד