מחשבים

פתחו את היומנים חלק ב: Microsoft Windows Live Essentials Beta 2 תשוחרר לציבור הרחב ביממה הקרובה

פתחו את היומנים חלק ב: Microsoft Windows Live Essentials Beta 2 תשוחרר לציבור הרחב ביממה הקרובה

חברת Microsoft תשחרר ביממה הקרובה [היום ג’] את גרסאת הבטא השניה לחבילת התוכנות של שרותי Windows Live. הבטא הראשונה שוחררה בחודש יוני האחרון, וזאת לאחר שאחת הגרסאות הראשונות אשר היו רק בשלב הפיתוח הודלפה לרשת וגילה לא מעט על המתרחש בשרותי ה-Windows Live.

השם קוד של Windows Live Essentials 2011 הוא "Wave 4", הכוונה שזהו העדכון הרביעי במספרו בשנים האחרונות לשרותי Windows Live. כזכור גרסאת הבטא הראשונה שוחררה בחודש יוני האחרון, וכעת היום חברת Microsoft מדווחת כי תשחרר את הבטא השניה לציבור הרחב, הבטא השניה תכלול [כנראה] לוגו חדש של חבילת העדכונים ה-"Essentials". בנוסף, הפידבקים אשר נשלחו על ידי בודקי התוכנה ומשתמשים אשר השתמשו בגרסאת הבטא הראשונה תוקנו בגרסא החדשה, כעת הבטא השניה הרבה יותר יציבה ומהירה מהבטא הראשונה.

בחבילת התוכנות אשר שוחררה בשנה שעברה, חבילת התוכנות Essentials כללה את: Messenger, Mail, Photo Gallery, Movie Maker, Writer, Bing Toolbar. אך חבילת התוכנות לשנת 2011 כוללת כעת את Windows Live Sync אשר מאפשר לנו לשתף קבצים ישירות מהמחשב האישי שלנו בעזרת שרותי הענן של חברת Microsoft, ואף לבצע גיבוי לקבצים וחומרים בכונן הוירטואלי בשרות ה-SkyDrive.

הבטא השניה אשר תשוחרר במהלך היממה הקרובה תכלול פיצ’ר נוסף אשר עוד לא נחשף, אבל אוכל לספר ממה שאני יודע, השרות העונה לשם Windows Live Language Settings. הכלי החדש יאפשר להחליף את שפת הממשק והתצוגה של חבילת התוכנות Essentials, בדומה לשפת הממשק MUI ן-LP של מערכת ההפעלה Windows.

הכלי יאפשר לנו לשנות את שפת התצוגה מבלי להוריד מחדש את חבילת התוכנות, בדומה להיום. ומעתה נוכל להחליף את שפת הממשק והתצוגה מבלי להוריד את החבילה שוב, כיום חברת Microsoft מציעה לכמעלה מ-40 שפות שנות.

מאוחר יותר אפרסם את הלינק להורדת הבטא השניה של שרותי Windows Live Essentials 2011 Beta 2.

עדכון 19:12: להלן תמונת מסך מתוך השינויים הקלים אשר נעשו בבטא 2 בתוכנת ה-Photo Gallery. ניתן לשים לב ל-2 האיקונים החדשים אשר השתנו של שרות ה-SkyDrive וה-Groups.

SkyDrive

PhotoGallery

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close