סלולר | סמסונג

עדכון אנדרואיד 10 עם OneUI 2.0 עבור מכשירי סמסונג הודלף

רק אמש הכריזה ענקית התוכנה גוגל (Google) על שינוי ומיתוג מחדש של מערכת ההפעלה הפופולרית אנדרואיד. החברה עוברת מהשמות קוד המתוקים למערכת ההפעלה למספרים בלבד ומעתה תקרא אנדרואיד, כאשר העדכון הגדול הבא הוא “אנדרואיד 10”.

חברת סמסונג (Samsung) שרק השיקה את מכשיר הדגל החדש שלה, ה-Galaxy Note 10 לאחר סדרת הדגל ה-Galaxy S10, עובדת בימים אלו על שיפור ממשק המשתמש החדש שלה, ה-OneUI שהושק בשנה שעברה לצד אנדרואיד פאי 9.0. אך כעת שאנדרואיד 10 מעבר לפינה, סמסונג עובדת מסביב לשעון על העדכון הגדול הבא ה-OneUI 2.0. על פי ההדלפה בוידאו, נראה כי סמסונג מיישרת קו אל מול אנדרואיד 10 ומוסיפה ומשפרת את נראות ושיפור הממשקים, ואף מתאימה את עצמה לעדכון החדש מגוגל.

Galaxy Note 10 ו-Galaxy Note 10 Plus | תמונה: סמסונג

על פי ההדלפה, המכשירים שצפויים לקבל את עדכון האנדרואיד 10 עם OneUI 2.0 הם:

  • Galaxy Note 10 וה-Galaxy Note 10 פלוס
  • סדרת ה-Galaxy S10 (כולל: S10 E, S10 וה-S10 פלוס)
  • Galaxy Fold
  • Galaxy Note 9
  • Galaxy S9 וה-Galaxy S9 פלוס

גלריה: OneUI 2.0

בנוסף לעדכון, סמסונג צפוייה להמשיך את העמקת הקשר שלה עם מיקרוסופט, וזאת מתכוונת להוסיף את הפיצ’ר “הבלעדי” שהושק יחד עם הנוט 10, ה-Link To Windows אשר מאפשרת חיבור והתממשקות עם מערכת ההפעלה חלונות 10 ואפליקציית Your Phone. עוד על פי ההדלפה, סמסונג מתכוונת להוסיף את הפיצ’ר הנ”ל כרגע לסדרת מכשירי ה-Galaxy S10, וכעת לא ידוע אם הנוט 9 או הגלקסי S9 יקבלו אף הם את הפיצ’ר.

תמונה: סמסונג

היצרניות עובדות במרץ על הטמעת העדכון החדש במכשירי הדגל של השנה, ואף מתחייבות לשחרר עדכונים ממש לאחר שחרור העדכון המיוחל מגוגל. כך שאנו צופים לא מעט יצרניות עם ממשק משתמש עדכני וכזה שיתאים את עצמו לאנדרואיד 10. לגבי לוחות הזמנים עם סמסונג, החברה מתכוונת להשיק את העדכון עבור מכשירי הדגל בחודשים הקרובים, ואנו מקווים שזאת תעשה לפני סוף השנה הנוכחית.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close