Apple | אפל

רגע לפני ההכרזה: אפל רושמת מספר מוצרים חדשים בנציבות הכלכלה האירופית

היכונו למכשירי אייפון, אייפד מחשבי מק ומספר כיסויים חדשים לשעון החכם

חברת אפל (Apple) מחממת מנועים וכבר מתכוננת במרץ להשקת קו המוצרים החדשים בחודש ספטמבר ואוקטובר הקרובים שעומדים להיות עמוסים בהכרזות של חומרה חדשה, מערכות הפעלה כמו iOS 13 עבור מכשירי האייפון והאייפד ועוד.

לפני מספר שבועות דיווחנו כאן ב-The Verifier על כך שאפל רשמה מספר דגמי אייפון ואייפד חדשים. כאשר ברור לכולנו כי החברה תשיק לפחות שלושה מכשירי אייפון חדשים בחודש הבא. כאשר תאריך ההכרזה צפוי להיות ה-10 בספטמבר, על פי מספר תמונות מסך שנמצאו בקוד המקור של גרסאות הבטא של iOS 13. את הגרסה המלאה כמובן שכוללת בתוכה מספר פיצ’רים שעוד לא ראינו, אפל כמובן שומרת להכרזה.

Apple Watch Series 4 | תמונה: אבי דוד, The Verifier

מהדורה 5 או רענון למהדורה 4 של השעון החכם?

נתחיל דווקא עם ה-Apple Watch, השנה אומנם אנו לא צפויים לראות את סדרת השעון החמישית במספר, אלא דווקא רענון לכיסויים של השעון עצמו מסדרה 4. על פי תמונות ההתקנה הראשונית והסנכרון שנמצאו בקוד המקור ב-watchOS 6, נראה בברור כי אפל מוסיפה לסדרה 4 שני שעונים חדשים: טיטניום וקרמי. על פי מספר דיווחים, אנו דווקא צפויים לקבל את הסדרה החמישית כבר בשנה הבאה עם מסך OLED ושינוי עיצובי.

להלן המודלים החדשים של ה-Apple Watch שנרשמו בנציבות האירופאית:

  • A2156, A2157, A2092, ו-A2093

אנו רואים בברור כי 2 שעונים חדשים בלבד מתווספים לרשימה, ונראה כי אפל מעדכנת את מערכת ההפעלה שמופיעה תחת המודלים החדשים שתגיע עמם – watchOS 6. בנוסף, אפל כנראה ותמשיך למכור את הדור השלישי גם השנה לצד הדור הרביעי של השעון. לסקירה ראשונית אודות watchOS 6 לחצו כאן >>

רק כקונספט לעכשיו? צילום: Cult of mac

אייפדים חדשים עוד השנה?

בכל הנוגע לאייפדים, אפל דווקא שומרת את ההשקה של מכשירים חדשים בתחילת השנה, בסביבות חודש מרץ. אך לעיתים אף חושפת ומשיקה סדרת אייפדים רעננים לקראת עונת החגים המתקרבת לקראת סוף השנה. על פי רישומים, אפל רשמה 2 דגמי אייפדים חדשים בנציבות האירופאית, כך שעוד לא ברור באיזה דגם ספציפית מדובר, השמועות דווקא מדברות על כך שהמודלים החדשים הם עבור סדרת האייפד פרו בגודל של 12.9 עם לא פחות מ-3 מצלמות ראשיות, בדיוק כמו אלה שאנו צפויים לראות באייפון 11. האומנם? לא ברור.

אפל “מפרידה” בין האייפון לאייפד בעדכון מערכות ההפעלה ה-iOS 13 עבור אייפונים ואייפוד טאץ’, ואילו iPadOS 13 עבור סדרת הטאבלטים. אך מדובר באותה מערכת, ובאותה גרסת הפעלה. רק השוני הוא כמובן בעיצוב ובאפשרויות השונות. האייפדים עומדים לקבל עיצוב רענן עם מסך בית חדש ואפשרויות שלא מעט חלמו עליהם. לסקירה הראשונית של iPadOS 13 לחצו כאן >>

חלומות של כל משתמש מקבוק? מוקאפ

MacBook Pro עם מסך בגודל 16 אינץ’?

לא מעט שמועות מדברות על כך שחברת אפל מתכוונת להשיק מחשב מקבוק פרו חדש, בעל מסך בגודל של 16 אינץ’ אשר יגיע עם יכולות חדשות שלא נראו במחשבי מקבוק פרו עד היום.

האם אנו צפויים לטכנולוגיית ה-FaceID? לא ברור, אך מה שעולה עוד מהשמועות וממספר דיווחים, כי אפל מתכוונת לבטל את דגמי המקבוקפרו 15, ולעבור ל-16 אינץ’. אבל מה שכן אנו יודעים, כי אפל רשמה מספר דגמי מקבוק פרו חדשים בנציבות האירופאית, ואנו צפויים לקבל ארוע נוסף באוקטובר שיתמקד בעיקר במחשבי המק לצד מערכת ההפעלה macOS 10.15 שם קוד קטלינה, לסקירה הראשונית לחצו כאן >>

אייפון 11 או אייפון 11 פרו?

אפל צפויה לחשוף לפחות שלושה מכשירי אייפון חדשים בחודש ספטמבר הקרוב, כפי שניתן לראות בתמונת המסך למעלה, אפל רשמה מספר מכשירי אייפון חדשים בנציבות האירופאית ואף עדכנה את מערכת ההפעלה (IOS 13) לצד אותם מכשירי אייפון חדשים. ועל פי ההערכות, החברה תמשיך את העיצוב הנוכחי עם מכשירי האייפון XS עם מסך OLED בגודל של 5.8″ אינץ’ ואילו ה-XS Max עם מסך OLED בגודל של 6.5″ אינץ’, כאשר המחליף של ה-XR יגיע אף הוא עם מסך LCD בגודל של 6.1″ אינץ’. השינוי העיצובי על פי ההדלפות יהיה בגב המכשיר, כאשר באפל מתכננים לשלב 3 מצלמות בדגמי המחליפים של ה-XS וה-XS Max, ואילו הממשיך של ה-XR יגיע עם 2 מצלמות בגב המכשיר וכנראה במספר צבעים חדשים.

כפי שאנו כבר יודעים, אפל תשלב את מעבד ה-A13 לצד Taptic Engine חדש, כזה שיחליף את ה-3D Touch במערכת ההפעלה iOS 13. ומה לגבי המחבר טעינה והנתונים אתם שואלים? החברה כנראה תמשיך לשלב את כבל הלייטניג ועוד לא מוכנה לעבור למחבר ה-USB Type-C.

צילום: YOUTUBE/UNBOX THERAPY

מערך הצילום בסדרת האייפון 11 יקבל שינוי של ממש. כאשר מכשירי הפרימיום יגיעו עם 3 מצלמות בגב המכשיר, ואילו האייפון “המוזל” בסדרה יקבל מערך צילום של 2 מצלמות. המצלמה הקדמת בסדרת האייפון 11 צפויה אף היא לעבור שינוי עם צילום איטי של עד 120fps פריימים לשניה.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close