אפליקציות גוגל

עושה סדר: חנות האפליקציות Google Play Store עוברת מהפך

אולי באמת הגיע הזמן לעשות סדר בכל הבלאגן? חנות האפליקציות ה-Google Play Store אמור להיות המקום הבטוח והמוגן ביותר עבור המשתמשים, ולכן גוגל “מקפידה” על אישור של כל אפליקציה ומשחק בחנות האפליקציות ה-Play Store.

לאחרונה היו לא מעט דיווחים על אפליקציות זדוניות שמצאו את הדרך להגיע לחנות האפליקציות של גוגל, בעיקר בזכות העובדה שמדובר במערכת קוד פתוח. כעת נראה שגוגל מעלה הילוך בתחום האבטחה והחלה לעשות מהפך בחנות. מספר מפתחים מדווחים כי כעת תהליך האישור עבור אפליקציה או משחק חדש לוקח יותר זמן מבעבר.

לאחר הגשת האפליקציה החדשה לחנות, ישנו באנר בראש העמוד אשר מודיע למשתמש כי האישור עבור האפליקציה אורך כעת יותר מהרגיל, וזאת במטרה לבחון את האפליקציה ליותר זמן לפני שהיא עולה בפני מיליארדים של משתמשים מסביב לעולם.

ההודעה של גוגל עבור המפתחים
ההודעה של גוגל עבור המפתחים \ Choice Of Games

אין ספק כי שינוי של כזה הוא מבורך עבור המשתמשים, אך פחות למפתחים שהתרגלו לאישורי אפליקציות מהירות בעבר, וכעת יאלצו להמתין קצת יותר. אז האם זה הסוף לאפליקציות זדוניות? אנו מאמינים כי האחוזים ילכו וירדו, אבל הן עדיין ימצאו את הדרכים לפגוע במשתמשים בו זמנית.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close