סלולר | סמסונג

ה-Galaxy Fold של סמסונג יושק מחדש בספטמבר הקרוב

סמסונג (Samsung) שהשיקה את ה-Galaxy Fold לפני מספר חודשים, ביטלה את כל ההזמנות המוקדמות והאפשרות לרכוש את המכשיר במספר שווקים עקב תקלות נשנות במסך. יחידות המכשיר שהועברו לסקירות אצל מספר עיתונאים חשפו את התקלות וגרמו לביטול השקת המסך המתקפל.

אך היום (חמישי), מדווחת חברת סמסונג באתר הרשמי שלה כי היא תשיק מחדש את ה-Galaxy Fold בחודש ספטמבר הקרוב (אהם, אפל). החברה למדה והפיקה לקחים וזאת תשיק את המכשיר עם מספר תיקונים אשר התגלו ביחידות שהועברו לסקירה אצל מספר עיתונאים, כמו האפשרות לקלף את חלקו העליון של המסך אשר לרגע נראה כמו חתיכת פלסטיק שאמורים להסיר או כמו מגן מסך. כעת, אותו ״מגן מסך״ שולב בתוך שני צידו של המכשיר ולא כפי שהיה בעבר.

ה-Galaxy Fold המתוקן של סמסונג \ צילום: סמסונג

בעיות נוספות שהתגלו במסך המתקפל של סמסונג הגלקסי פולד, חתיכות ברזל אשר גרמו לקרע בחלקו הפנימי של המסך ולהשבתה מלאה מבלי האפשרות לתקן אותה. אותה חתיכת ברזל הוסרה ובמקומה סמסונג שילבה מכניות של פלסטיקים בראש ובתחית המסך.

אז האם לאחר השקיפות והתיקונים שביצעה סמסונג המשתמשים ינהרו לרוץ ולרכוש את המכשיר בעלות של כמעט 2000 דולר? לא ברור. נחכה ליחידות המתוקנות על מנת לראות את השיפורים שאכן עשתה סמסונג במטרה לחזור לשוק עם המסך המתקפל הראשון.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close