אפליקציות

נוסעים לחו”ל ומשתמשים בטינדר? חברי קהילת הלהט”ב יקבלו אזהרת מסע

המזוודות כבר ארוזות, כרטיסי הטיסה והדרכון כבר מוכנים והינה אנחנו במדינה זרה לחלוטין. אבל רגע לפני שאנחנו פותחים את אפליקציית ההיכרויות כדי לבדוק את הקהל המקומי, כדאי לדעת שבמספר מדינות מסביב לעולם הדבר הנ”ל צפוי להיות מסוכן לאוכלוסיות מסוימות ואף להגיע עד לכדי כליאה והריגה.

מתכוונים לטוס לחו”ל בקרוב ולהשתמש באפליקציית ההכריות טינדר (Tinder)? כדאי שתדעו ותהיו מעודכנים בדבר הבא: החל מהשבוע, טינדר צפויה להשיק עדכון חדש לאפליקציית ההכרויות שיכלול אזהרת מסע עבור חברי קהילת הלהט”ב במדינות בהן אסור לקיים יחסי מין עם אותו המין.

אזהרת המסע בטינדר עבור חברי קהילת הלהט”ב \ צילום: טינדר

בעת הפעלת האפליקציה באותה מדינה זרה, תופיע הודעת אזהרה כי קיים איסור על יחסי מין חד מיניים במדינה בה אתם נמצאים וחשיפת הפרטים האישיים באפליקציה יכולים להוביל אתכם לכליאה וענישה במקרה ה”טוב”, כאשר במספר מדינות, כמו אירן או ערב הסעודית, הדבר יכול להביא עד לכדי הריגה. במידה ותבחרו להמשיך להשתמש באפליקציה למרות האזהרה, טינדר תדע לזהות את המדינה העוינת ולחסום את המין שלכם ואת ההעדפה המינית על מנת לצמצם את רמת הסיכון עבורכם.

הידעתם? בעולם קיימות 69 מדינות אשר אוסרות על יחסי מין חד מיניים, כאשר ב-6 מדינות בעולם קיים עונש מוות. אומנם טינדר היא לא הראשונה לשמור על הבטיחות שלכם, אך היא הראשונה לעשות זאת מבין השירותים שפונים אל כל בעלי ההעדפות המיניות, לעומת שירותים אחרים הפונים לקהילה הלהט”בית באופן בלעדי.

מקור
Tinder Blog
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close