אפליקציות

טלגרם מתעדכנת בעיצוב חדש למשתמשי האנדרואיד ועם שלל חידושים

אתם פחות בעניין של וואטסאפ ומעדיפים להשתמש בטלגרם? יש לנו חדשות משמחות עבורכם. האפליקציה התעדכנה מוקדם יותר היום עבור משתמשי האנדרואיד עם עיצוב רענן ועם לא מעט חידושים. גם משתמשי iOS קיבלו מוקדם יותר היום עדכון עם מספר חידושים.

אייקון חדש לטלגרם \ צילום: טלגרם

נתחיל עם משתמשי האנדרואיד, האפליקציה של טלגרם מקבלת עיצוב רענן על מנת ליישר קו לאחר שזאת עדכנה את העיצוב עבור משתמשי iOS לפני מספר חודשים. העיצוב החדש נקי ופשוט יותר לשימוש. גם מבחינת הביצועים בשרותים בתוך האפליקציה קיבלו אף הם חיזוק מבחינת מהירות ותגובה. האייקון של אפליקציית טלגרם אף הוא השתנה וקיבל עדכון רענן.

הארכיון זוכר \ צילום: טלגרם

לא רוצים למחוק שיחות אבל הן בכל זאת מפריעות לכם שאתם גוללים בין הצ’אטים? מעתה תוכלו להעביר את השיחות שאתם לא מעווניינים למחוק ישירות לארכיון. החלקה לצד שמאל תפתח תפריט שיאפשר למשתמש להעביר את השיחה אל תוך הארכיון, אפשרות של לחיצה ארוכה על שיחה אחת תאפשר לבחור מספר שיחות ולהעביר אותן ישירות לארכיון ואף להעביר את השיחות אל ראש הצ’אטים ואף לנעוץ אותם לראשי.

על מנת לראות את הארכיון יש להחליק את המסך מלמעלה כלפי מטה בחלון השיחות הראשי, אז תוצג למשתמש הארכיון בו ניתן לראות שיחות ישנות, עדכונים, ואף למחוק או להוציא את השיחות אל החלון הראשי בחזרה.

מסך השיתוף החדש, גם רואים על הדרך מי מחובר ומי לא \ צילום: טלגרם

מסך השיתוף אף הוא מקבל עיצוב רענן ואפשרויות חדשות. אין לכם הרבה מה לומר על ההודעה שאתם רוצים להעביר לחברים? פשוט הוסיפו אימוג’ים. כעת, שורת הטקסט כוללת האפשרות הכנסת אימוג’ים על מנת להוסיף עוד קצת להודעה שאתם רוצים להעביר.

רוצים לראות קצת יותר טקסט בהקדמה במסך הראשי מתוך שיחות הצ’אט? כעת, טלגרם מציגה 2 שורות תקריב אשר מציגות את הטקסט מההודעה האחרונה שהתקבלה. אם רוצים לראות עוד קצת טקסט, טלגרם כעת מאפשרת להציג 3 שורות אם תרצו בכך. כנסו להגדרות, לשיחות צ’אט ובחרו בהגדרה שאתם מעוניינים בה.

להורדת אפליקציית טלגרם למשתמשי האנדרואיד מחנות האפליקציות Google Play לחצו כאן 

משתמשי iOS אף הם מקבלים עדכון לטלגרם היום, העדכון החדש כולל מסך נעילה רענן עם אפשרות פתיחה ונעילת האפליקציה על ידי שימוש בסיסמת ה-Passcode, וכעת מאפשרת לעשות שימוש ב-6 ספרות ולא רק ב-4 כפי שהיה עד היום.

שולחים סטיקרים אבל חלילה אם מישהו יהיה מול מסך האייפון שלכם ויראה את הסטיקרים האחרונים ששלחתם? טלגרם כעת מאפשרת לנקות את היסטוריית שליחת הסטיקרים האחרונים. פרטיות כבר אמרנו? כמו כן, האימוג’ים הגדולים מקבלים תוספת, כעת בעת שליחת האימוג’ים המוגדלים תופיע מסגרת אשר מציגה אותם כמו סטיקרים, בטלגרם חושבים שזה נכון ומגניב. ואתם?

עוד ממשיכה טלגרם לחדש את האפליקציה למשתמשי iOS, וכעת אם בחרתם אנשי קשר להעביר אליהם הודעות ולאחר הבחירה טעיתם בנמען או פשוט אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מעבירים את ההודעה לאדם הנכון? לחצו על מספר הנמעים אליהם אתם מעבירים את ההודעה על מנת לראות מי אנשי הקשר שבחרתם, להסיר ואף להוסיף את אנשי הקשר הנכונים במקרה וטעיתם.

לא בטוח שתאהבו את הפיצ’ר הבא, כעת המסך הראשי של השיחות מציג מי מחובר (וגם דרך תפריט השיתוף). נקודה ירוקה תתווסף לצד השיחה, בכך תדעו מי מהחברים שלכם מחובר כעת לטלגרם מבלי להיכנס לחלון השיחה על מנת לראות מתי לאחרונה המשתמש היה מחובר. לא ברור למה בטלגרם מוסיפים פיצ’ר שכזה שבטוח המשתמשים לא יאהבו.

להורדת אפליקציית טלגרם מחנות האפליקציות AppStore למשתמשי האייפון והאייפד לחצו כאן

אלו הם החידושים האחרונים לאפליקציית המסרים טלגרם למשתמשי האנדרואיד והאייפון. מה הכי אהבתם מהחידושים ומה הכי הרגיז אתכם, שתפו אותנו בתגובות. ואם אתם כבר עוד כאן, אז למה שלא תצטרפו לערוץ של The Verifier בטלגרם על מנת לקבל את כל החדשות והעדכונים לפני כולם? מהרו להרשם >>

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close