אנדרואיד

גוגל הציגה את עדכון אנדרואיד אוטו 2019 עם Dark Mode ומספר חידושים

אומנם אנחנו שעות ספורות לקראת כנס המפתחים השנתי של גוגל ה-Google I/O 2019, אבל בגוגל לא מחכים והחלו להוציא מעט חידושים רגע לפני הארוע לצד הכרזות שצפויות כגון: אנדרואיד Q, חידושים לאפליקציות, גוגל אסיסטנט וחומרה כמובן כמו הפיקסל 3a ועוד.

כנראה שלגוגל אין מספיק זמן להציג את כל החידושים, והחברה החלה להוציא חלק מהשרותים רגע לפני. האנדרואיד אוטו (Android Auto) היא מערכת בידורית אשר מותקנת על מכוניות תומכות אשר מציגות מערכת הפעלה של אנדרואיד מותקנת אשר הותאמה בתצוגה לרכבים, להתחבר אל מחשב הרכב ולקבל נתונים, אפשרות ניווט והתקנת אפליקציות, התממשקות לטלפון החכם ועוד.

בגרסה החדישה שהציגה אמש (שני) גוגל, ניתן לראות את השינויים שיגיעו אל האנדרואיד אוטו בחודשים הקרובים. תאורת המסך היא הדבר שיכול להקשות על נהגים בשעות הערב והלילה. ולכן בגוגל מוסיפים את ערכת העיצוב Dark Mode אשר תתאים את התצוגה לשעות הערב המאוחרות, בהן האור שבוקע מן המסך מפריע לנהג.

גם שורת הניווט התחתית מקבלת מתיחת פנים, רוב כפתורי הניווט הועברו לצידו השמאלי של המסך על מנת שלנהג תהיה נגישות נוחה ומהירה יותר למערכת. גם תפריט הניווט של האפליקציות יעבור אף הוא לצידו השמאלי של המסך, כך שניתן יהיה לשלוט על מוזיקה באופן נוח בספוטיפיי למשל.

צפו בוידאו: אלו הם החידושים באנדרואיד אוטו 2019

מקור
Google Blog
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close