סלולר

Jailbreakme 2.0 עבור iOS4 שוחררה

iOS4_logo

Jailbreakme 2.0 עבור iOS4 שוחררה

לאחר המתנה ארוכה, המפתח Comex בשיתוף עם קבוצת ה-Dev-Team, שחררו לפני זמן קצר את הכלי אשר מבצע JailBreak למכשירי ה-iOS.

הכלי המוכר בסצינה מאפשר התקנת תוכנות צד ג’, כאלה שלא מתקבלות על ידי חברת Apple לחנות התוכנות ה-AppStore, ואפליקציות אשר מוסיפות פיצ’רים אשר נבנו על ידי אנשים פרטיים ומראים לחברת Apple דבר או שניים.

בעת שחרור מערכת ההפעלה ה-iOS4 למכשירי ה-iPhone, iPod וה-iPad בחודש שעבר, חברת Apple חסמה את הפריצה אשר היתה קיימת במערכת ההפעלה הקודמת ה-iPhone OS 3.1.3. אך כעת, המפתח Comex הידוע, בעל הכלי “spirit” אשר עשה מליוני אנשים שמחים מסביב לעולם, מוכיח לחברת Apple שאת החגיגה אי אפשר להפסיק! מעתה ניתן לבצע פריצה לכל מכשיר iPhone, iPod Touch ו-iPad.

תוכנת ה-“spirir” לא תוכמת במערכת ההפעלה ה-iOS4, ולאחר עבודה מרובה הצליח המפתח comex להביא לעולם כלי פריצה חדש אשר עונה לשם “Jailbreakme 2.0”. השם מוכר לחלק מאיתנו אשר פרצו את מכשיר ה-iPhone דור שני אשר יצא לראשונה לעולם ב-2007, שם יצא כלי הפריצה הראשון ה-Jailbreak אשר איפשר התקנת installer, ולאחר מכן להתקין תוכנות צד ג’. השם “Jailbreakme” היה הכתובת URL [אינטרנט] אשר הובילה לפריצה דרך הדפדפן המובנה במכשיר ה-Safari. הכתובת שהיתה בשימוש בזמנו, הוחזרה לשימוש על ידי המפתח Comex, אשר כעת מדווח על שחרור הכלי בגרסאתו החדשה אשר מזכיר את ימי תחילת המסע של הפריצות נגד חברת Apple.

ניתן כיום לבצע את פעולת ה-Jailbreak לכל מכשיר בגרסאות 3.2 ומעלה. הכלי תומך במכשיר החדש ה-iPhone4, ובגרסא החדשה אשר שוחררה 4.0.1, שימו לב כי מי שהתקין את גרסאת המפתחים 4.1, הכלי לא מאפשר לבצע Jailbreak.

מדריך:

1. פתחו את דפדפן Safari
2. עברו לכתובת: www.jailbreakme.com
3. כעת המתינו להשלמת הפריצה

IMG_0596 IMG_0600

שימו לב: הכלי לא פותח את המכשיר לשיחות! את האפשרות של פתיחת המכשיר לשיחות ]SimFree] יש להשתמש בכלי של קבוצת ה-DevTeam.

השימוש בכלי או במדריך על אחריות המשתמש בלבד, אין הכותב או האתר אחראים על כל נזק שיגרם למכשירכם.

ואל תשכחו, ביצוע Jailbreak ו-Unlock הם חוקיים לגמרי, בהצלחה!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 5

 1. שלום לכולם,
  אני עשיתי כל מה שצריך והוריד לי
  CYDIA.
  איך אני מוריד משחקים פרוצים?
  מה זה בכלל משחקים פרוצים?

  תגיבו בבקשה

  1. היי, מדריך שכזה לא יפורסם על גבי הבלוג. יש מספיק אתרים באינטרנט אשר יתנו את המדריך לכך. הייתי מציע לך להיכנס לאתר ipsf ולחפש שם את המדריך המבוקש.

Close