Apple | אפל

עדכון iOS 12.2 זמין כעת למכשירי האייפון האייפד והאייפוד טאץ’; כל מה שחדש בעדכון

העדכון החדש כולל אנימוג'ים חדשים, מסך אודות עם יותר אינפורמציה, שלט בקר וירטואלי חדש לאפל טיוי ותמיכה ב-AirPlay 2 לטלוויזיות חכמות

אפל השיקה את עדכון מערכת ההפעלה ה-iOS 12.2 והוא כעת זמין להורדה כעדכון OTA (דרך האוויר) במכשירי האייפון, אייפד והאייפוד טאץ’ אשר נתמכים במערכת ההפעלה iOS 12. אם בא לכם להתחדש באנימוג’ים מונפשים חדשים או הזרמת וידאו לטלוויזיות חכמות תומכות ב-AirPlay 2, אז העדכון הזה הוא עבורכם.

המכשיר שיקבלו את עדכון iOS 12.2 \ צילום: צילום מסך

להלן כל מה שהתחדש עדכון מערכת ההפעלה iOS 12.2

Animoji חדשים

אפל ממשיכה להוסיף עוד ועוד אימוג’ים מונפשים בתלת מימד שנקראים אנימוג’ים אשר עוקבים אחר הבעות פנים, והחל מ-iOS 12 תומכות גם בתנועות הלשון. כעת, מוסיפה החברה תמיכה ב-4 אנימוג’ים מונפשים: חזיר בר, כריש, ינשוף וג’ירפה.

מפות

בעדכון החדש לא תמצאו שינויים מהותיים לשרות המפול של אפל ה-Apple Maps. אך כעת, ניתן להציג את איכות האוויר ואף לכבות ולהדליק את אפשרות הצגת מזג האוויר במפות של אפל.

מסך אודות חדש

מסך האודות במכשירי ה-iOS עומד להיות שקוף יותר עבור המשתמשים. המסך מחולק כעת לשלושה חלקים, כאשר בחלקו הראשון ניתן לראות את שם המכשיר, דגם והאחריות שלו, לאחר מכן את מקום האחסון והנתונים במכשיר, ולאחר מכן את נתוני חברת הסלולר אליה המכשיר מחובר באותו זמן נתון. המסך אודות יאפשר כעת למשתמשים לדעת עוד כמה זמן נשאר להם לאחריות של אפל, ואף יציג עבור המשתמש את תוקף האחריות המורחבת ה-Apple Care ולרכוש אחריות חדשה.

דפדפן ספארי

הדפדפן המובנה במכשירי ה-iOS של אפל הספארי, כעת יכלול השלמת טקסט בשורת החיפוש. אפשרות כיבוי והפעלה של הנפשות באתרים שמשתמשים בחיישני התנועה במכשיר. בנוסף, מסירה אפל את פיצ’ר המעקב על ידי אתרי אינטרנט, צעד שלא ברור למה הוא נעשה, אנו מאמינים כי החברה תוסיף דבר גדול יותר ב-iOS 13. אתרים שאינם מאובטחים ב-SSL, כעת יוצגו באופן ברור יותר למשתמש בדפדפן.

ארנק Wallet

אומנם הוא לא זמין למשתמשים בישראל, אבל באפל עובדים על חידוש נראות הארנק המובנה במכשיר אשר מאפשר הכנסת כרטיסי אשראי, כרטיסי טיסה, כרטיסי חבר מועדון ולשלם ישירות מהארנק בחנויות ובאתרי אינטרנט. מדובר בעיצוב דומה אך רענן שכעת מציג פרטים נוספים אודות החיובים של המשתמש. על פי דיווחים, הגרסה הבאה של הארנק תכלול אפשרות הרשמה לכרטיס אשראי מלא מבית אפל שיאפשר לקבל נקודות כנגד רכישה של מוצרים בחנויות החברה ועוד.

עיצוב מחדש לבקר הוירטואלי ל-Apple TV

יש ברשותכם סטרימר ה-Apple TV? אפל מרעננת את נראות השלט בקר הוירטואלי אשר הופכת את חווית המשתמש לנוחה ופשוטה יותר מבעבר. מדובר בעדכון אומנם מינורי, אך הוא יעזור ללא מעט משתמשים לנווט בצורה נוחה יותר באפל טיוי.

חידושים נוספים: אפליקציית החדשות Apple News מקבלת אייקון חדש ורענון קל בעיצוב של הצגת החדשות. לראשונה, מרחיבה אפל את השרות וכעת הופכת אותו לזמין למשתמשים גם בקנדה. ובישראל? לא כרגע.

iOS 12.2 מביאה תמיכה בהזרמת תוכן על ידי שימוש בתקן ה-AirPlay 2 אשר תומך כעת בטלוויזיות חכמות שאינן אפל. מה שאומר, שאפשר מעתה להציג את המכשיר על גבי טלוויזיות חכמות של סמסונג, LG ועוד.

מחכים לדור ה-5G ברשת הסלולרית? העדכון החדש יציג את רשת הסלולרית ה-5Ge, אותה רשת אשר בנויה כעת על LTE ואינה נותנת למשתמש שינוי ברשת אליה הוא מחובר. למעוניינים, העדכון החדש זמין להורדה כבר עכשיו עבור משתמשי האייפון האייפד והאייפוד טאץ’.

ולא רק iOS 12.2, אפל משחררת את עדכוני מערכת ההפעלה ה-watchOS 5.2, tvOS 12.2 ו-macOS 10.14.2 אשר אף הן זמינות להורדה וכוללות חלק מהחידושים שהציגה אפל.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close