אייפד

דגם האייפד המוזל הבא יגיע עם כפתור טביעת האצבע ומחבר אוזניות

אפל צפויה לערוך ארוע מדיה לקראת סוף החודש הנוכחי (מרץ) ובו החברה תחשוף את שרותי הזרמת הוידאו והמגזינים לצד עדכוני חומרה למכשירי האייפד הקיימים. על פי הדיווחים וההדלפות, אפל תעדכן את האייפד המוזל ואת האייפד מיני שלא זכה לעדכון חומרתי מזה שנים.

האייפד 9.7″ עם תמיכה בעיפרון של אפל \ צילום: אפל

אייפד מוזל דור 7

בדיוק לפני שנה, הציגה אפל את האייפד המוזל בגודל של 9.7 אינץ’ בעל מסך LCD (ולא OLED) עם כפתור טביעת האצבע ה-ToucID ומחבר האוזניות. כאשר החידושים העיקריים היו הוזלת המחיר על מנת להגיע למשתמשים נוספים, ותמיכה בעיפרון של אפל.

בהשוואה, האייפד אל מול המתחרות ֿ צילום: צילום מסך

נראה כי השנה באפל לא מתכוונים לבצע שינויים דרמטיים בעיצוב או בתכונות של האייפד המוזל, המחיר צפוי להישאר ללא שינוי, בעלות של $329 דולר (לפני מיסים). גם החומרה עצמה לא צפוייה להיות חדישה במיוחד, באפל לא מתכוונים לוותר עדיין על כפתור הבית וה-TouchID, וגם לא על מחבר האוזניות 3.5 מ”מ. עם כמה שהיו רוצים באפל לזנוח את 2 הטכנולוגיית הנ”ל ולהציע אייפדים ללא מחבר אוזניות וללא כפתור בית פיזי, עדיין רחוקים מלהתממש בדגם המוזל של האייפד 9.7″ אינץ’, כך שומרת לעצמה החברה את סדרת מכשירי האייפד פרו כ”מכשירי פרו”.

אילוסטרציה

אייפד מיני דור 5

מאז ספטמבר 2015 לא עדכנה אפל את האייפד מיני עם שדרוג כל שהוא. החברה די זנחה את הדגם שהיה אמור להגיע לידיים של לא מעט ילדים. אך נראה כי השנה החברה מתכוונת לרענן את הסדרה, ולהשיק את האייפד מיני דור 5 עם עיצוב דומה. כאשר גם כאן תמשיך אפל להציג את כפתור הבית עם ה-TouchID ומחבר האוזניות. תג המחיר צפוי לנוע החל מ-$199 דולר (ללא מיסים).

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close