סלולר | וואן פלוס

זה סופי: מכשיר הדגל OnePlus 7 לא יגיע עם טעינה אלחוטית

רק לא מזמן השיקה חברת OnePlus את ה-OnePlus 6T אשר הביא עימו חידושים כמו טביעת אצבע מתחת למסך וגם בו לא זכינו לראות טעינה אלחוטית. רבים מהמשתמשים דווקא הצביעו כן להוספת פיצ’ר זה, אבל נראה של-OnePlus תוכניות אחרות עבור המשתמשים.

האם זה ה-OnePlus 7? \ צילום: Ishan Agarwal

בראיון שערך מנכ”ל החברה פיט לאו (Pete Lau) עבור מגזין Cnet על תוכניות החברה לעתיד (כולל את המכשיר המסתורי עם תמיכה ב-5G), נשאל לאו על החידושים שאנו צפויים לקבל ממכשיר הדגל הבא של החברה. כאשר נשאל האם החברה מתכוונת להוסיף טעינה אלחוטית למכשיר הדגל הבא ענה: “אנו לא מוכנים עדיין להכניס את טכנולוגיית הטעינה האלחוטית מכיוון הטעינה שאנו מציעים היום מהירה הרבה יותר מכל טעינה אחרת בשוק, כך שמכשיר הדגל הבא OnePlus 7 לא יגיע עם טעינה אלחוטית”. כאשר דבר שכזה אינו בראש מעייניו של המנכ”ל.

עוד הוסיף פיט “החברה עובדת על טכנולוגיית טעינה אלחוטית, מהירה וכזאת שלא גורמת למכשיר להתחמם”.

ללא מצלמה ומגרעת?

אנו צפויים לראות את ה-OnePlus 7 במחצית השניה של השנה, כאשר לפני כן מתכוונת החברה להשיק מכשיר תומך דור 5 אשר “מוצג” לראווה בביתן של קוואלקום בתערוכת המובייל העולמית MWC 2019. אותו מכשיר מכוסה כולו כך שניתן לראות רק את המסך והנתונים כיצד הם עובדים על גבי רשת הדור החמישית, אם כי מדובר במכשיר אבטיפוס נכון לעכשיו.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close