טכנולוגיה ואינטרנט
חדשות חמות

זהירות: קבוצות לוחמה פסיכולוגיות כנגד ישראלים בוואטסאפ

חשיפה: ארגון חיזבאללה החל במסע לוחמה פסיכולוגית כנגד אלפי ישראלים בשרות ההודעות וואטסאפ בשעות האחרונות (שלישי). למערכת האתר הגיעו מספר עדויות מישראלים אשר צורפו לקבוצות וואטסאפ אשר אינם מכירים אחד את השני, שם הציגו להם תמונות של עימאד מורנייה עם הכיתוב “נקמה היא בלתי נמנעת”.

צילום: ג’קי יעקוב

עוד לא ברור כיצד הצליח הארגון או מי שעומד מאוחרי הקבוצות, להשיג את מספרי הטלפון של ישראלים רבים אשר נפלו קורבן ללוחמה פסיכולוגית. רבים מאותם האנשים שצורפו לקבוצות התפלאו לדעת כיצד השיגו את מספרי הטלפון שלהם, ואף חלקם חוששים כי הם נפלו קורבנות ושוקלים להחליף את מספר הטלפון האישי.

צילום: ג’קי יעקוב

אנו ממליצים להיות זהירים יותר ברשת, לא להכניס את מספר הטלפון האישי שלכם לאתרים שאינכם מכירים, לא לפרסם את מספר הטלפון שלכם ברשתות החברתיות והשתדלו לשנות את הסיסמה האישית לכלל השרותים כמו מייל, רשת חברתית וטלפון בכל כמה חודשים.

צורפתם לאחת הקבוצות? שתפו אותנו כאן בתגובות >>

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close