טכנולוגיה ואינטרנט

נבחרו: 230 אימוג’ים חדשים יגיעו לפלטפורמות השונות עוד השנה

Unicode הגוף אשר אחראי על ההחלטה אילו מהאימוג’ים יתווספו למקלדת שלנו, פרסמו מוקדם יותר השבוע את הרשימה הסופית של לא פחות מ-230 אימוג’ים חדשים. כפי שדיווחנו בעבר, Unicode מוסיפה לעדכון מספר אימוג’ים בסימן מוגבלויות. לראשונה, יתווספו אימוג’ים אשר יאפשרו לאנשים בעלי מוגבלויות להביע את עצמם דרך האייקונים.

האימוג’ים החדשים לשנת 2019 \ צילום: Unicode

העדכון החדש כולל מספר גדול של אימוג’ים בשל התאימות שלהם למגדרים וצבע עור. ולכן מדובר במספר רב גדול של אימוג’ים חדשים. אך על הנייר, ישנם רק 59 אימוג’ים חדשים. בעדכון החדש ניתן למצוא מספר בעלי חיים חדשים כמו פלמינגו, או פרצוף מפהק, מאכלים, ירקות ופירות ואפילו כלבי נחיה.

מאז ועד היום \ צילום: Unicode

העדכון החדש צפוי להגיע לכלל הפלטפורמות בהמשך השנה, ואנחנו כמובן נעדכן בעת הוספת האימוג’ים החדשים לאייפון, לאנדרואיד, פייסבוק, מיקרוסופט ועוד.

אז לאיזה אימוג’י אתם הכי מחכים? 

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close