אפליקציות

הסוף להודעות ספאם? WhatsApp מגבילה העברת הודעות לעד 5 נמענים

הודעות שרשרת \ תפוצה הן לא דבר חדש בעולם האינטרנט, הן קיימות עוד מתיבות הדוא”ל שלנו. כאשר להודעות שרשרת לעיתים יש את הצורך בלהעביר מסר ואף לפעמים לפגוע במשתמש על ידי לקיחת פרטים אישיים כגון פרטי כרטיס אשראי או חלילה אם לא נעביר את ההודעה ל-25 נמענים, השימוש בפייסבוק תעלה למשתמשים בכסף.

עד 5 נמענים \ צילום: howtoisolve

מקווים שאתם לא ממהרים ליפול בפח ויש לבחון כל הודעת שרשרת שכזאת, במיוחד כאלה שכוללות בתוכן קישור לאתר כזה או אחר שמבטיח לכם מיליוני דולרים. על מנת למנוע את התופעה של הפצת הודעות שרשרת ובתפוצה, החל מהיום (שני) וואטסאפ (WhatsApp), תגביל את העברת הודעות לעד 5 נמענים.

בוואטסאפ עובדים על הפיצ’ר הנ”ל מזה שישה חודשים בגרסאות הפיתוח אשר נחל הצלחה, והחל מהיום ובעקבות מוות של מספר אנשים ברחבי העולם, הוחלט להגביל את העברת ההודעות על מנת לנסות ולמגר את התופעה כמה שיותר. אם אתם חברים בקבוצות או מקבלים הודעות שכאלה מחברים, דודות ומכרים, החל מהיום התופעה הנ”ל הולכת להצטמצם עד מאוד.

אפשרות העברת ההודעות מקבלת בחודשים האחרונים מספר הגבלות ושינויים, כאשר רק לפני מספר חודשים, בכל הודעה שהועברה לנמען אחר, ישנו כיתוב שמאשר כי ההודעה הועברה ולא נכתבה במיוחד לאותו הנמען.

מקור
WhatsApp
תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close