טלוויזיה ישראלית

חברת yes במבצעים לבלאק פריידי בטלוויזיה בלוויין ובמותג הטלויזיה סטינג טיוי

בלאק פריידי עוד שנייה כבר כאן ונראה כי הקניות ברשת לא מסתכמות רק במוצרי צריכה. חברת הטלוויזיה בלוויין yes יוצאת במבצעים מיוחדים לרגל חג הקניות ומציעה מספר הטבות למשתמשים שיתחברו בימים הקרובים גם אליה וגם למותג הטלוויזיה האינטרנטי שלה, סטינג טיוי.

מצטרפים ל-yes

במסגרת המבצע למצטרפים, yes מציעה את מסלול yes ULTIMATE, הכולל את עולן התוכן הגדול של yes בנוסף לשירות VOD, חבילות הפרמיום (ילדים, לייפסטייל, ים תיכוני, שפות ועוד), ספריות VOD ילדים וממיר מתקדם מקליט לחודש ראשון מתנה, שלאחר מכן תשלמו רק 199 שקלים בלבד. המבצע בתוקף למצטרפים בין התאריכים 21-25.11.18 (כולל).

מצטרפים לסטינג טיוי

הטלוויזיה האינטרנטית STINGTV מאפשרת לבחור ולשלם רק על מה שרואים בטלוויזיה. הצופה יכול לבחור לרכוש חבילה בודדת, מספר חבילות או שירות מלא של כל התכנים, החל מ- 29 שקלים לחודש. בין החבילות תוכלו למצוא: סרטים וסדרות, ילדים, מדע וטבע, מגוון חבילות ספורט ועוד, כאשר כל חבילה כוללת את הערוצים הישראליים.  כמו כן, מציע STINGTV חבילה משפחתית הכוללת את החבילות הבאות: סרטים, סדרות, ילדים, מדע וטבע, חבילת ערוצי ספורט 5 והערוצים הישראליים ב- 99 שקלים בחודש.

במסגרת המבצע לבלאק פריידי, המצטרפים לשירות בין התאריכים 21-27.11.18 יקבלו את החודש הראשון במתנה (כמו שנהוג כבר היום) בנוסף להטבת 50 אחוזי הנחה בחודש השני והשלישי.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close