טכנולוגיה ואינטרנט

סלפי 3D: חברת Photuro משיקה שירות צילום בתלת מימד בישראל

לאחר הצלחה רבה בארצות הברית, מגיע פוטורו (Photuro), מיזם הצילום העצמי בתלת מימד, גם לישראל.  מהות השירות היא צילום הדמיה תלת מימדית מלאה ברמת דיוק גבוהה – וכל זה בשתי דקות. בסוף תהליך הצילום ההדמייה נשלחת ישירות למשתמש באמצעות אסמס או אי-מייל, לשימוש אישי. השירות כבר פעיל בעמדה ראשונה שהוצבה בקניון איילון לתקופת הרצה.

איך זה עובד

השימוש הוא פשוט. אתם מגיעים למתחם הפיזי (שכרגע נמצא רק בקניון איילון), נכנסים לסורק גדול המצוייד במצלמות מרובות שמצלם אתכם מכל זוית, המפעיל ילחץ על כפתור הסריקה ותוך דקות ספורות ההדמייה מוכנה.

מקור תמונה: צילום מסך

עוד דרך לאהוב את עצמכם

מנעד השימושים בשירות הוא רחב, בעיקר וירטואלי, אך לא רק.  באמצעות ההדמייה, שתוכלו לעשות לבד או עם עד חמישה חברים, תוכלו ליצור אנימציה מתוך מבחר גדול שמספקת החברה, להעלות לרשתות חברתיות תומכות ואף להשתמש בקובץ גם במציאות רבודה ולהטמיע את עצמכם כשחקנים במשחקי תלת מימד המאפשרים זאת. בנוסף, אלו מכם שממש רוצים להשאיר מזכרת אישית יוכלו להדפיס פסלון אישי תלת מימדי ולהעניק במתנה שלא תישכח.

מחיר השירות

מחיר השירות עומד על 49 שקלים עבור הדמייה בלבד, כאשר עבור אנימציה תלת מימדית תאלצו להפרד מ-69 שקלים. בנוסף מציעה החברה חבילה הכוללת את שני השירותים תמורת 99 שקלים. עלות פיסלון אישי היא החל מ-299 שקלים.

קצת על Photuro

פוטורו תלת מימד בע"מ הינה פורצת דרך עולמית בהנגשת כלים מתקדמים מעולם התלת מימד לכלל האוכלוסיה. אחרי שנים של פיתוח ואינטגרצית טכנולוגיות מתקדמות מעולם התלת מימד, פוטורו מאפשרת לך לחוות צילום תלת מימדי ולקבל תוך מספר דקות מודל תלת מימדי איכותי במחיר שווה לכל נפש. מרבית הטכנולוגיות בהן משתמשת החברה פותחו כאן בישראל.

המודל העסקי של החברה מביא סורקי תלת מימד ייחודיים לסביבות קמעואניות כגון קניונים ומרכזים מסחריים, חתונות, ארועי חברה, ירידים וארועים דומים, ומציע חוויה תלת מימדית חדשנית ומקוונת.

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Close