אפליקציות

מעכשיו תוכלו לקום בבוקר עם מוזיקה היישר מספוטיפיי

אם אתם מאלה שאוהבים לקום בבוקר ורק מחכים לרגע בו תפקחו את העיניים – הכתבה הזאת לא בשבילכם, אבל אם אתם מאלה שצריכים עוד כמה רגעים אחרי השעון המעורר הרביעי, אולי כדאי שתמשיכו לקרוא.

אפליקציית השעון המעורר בטלפון היא ככל הנראה לא האפליקצייה שהיינו שמחים להכנס אליה כל יום מאחר והיא מבשרת על כמות הזמן שנותר לנו לישון. אפילו הצלצולים הרגועים ביותר באפליקציה, הופכים למטרד מתמשך בשעות המוקדמות של הבוקר שפשוט מחייבות אתכם לקום ולכבות, אבל זה הולך להשתנות.

גוגל החלה לשחרר היום עדכון לאפליקציית השעון שלה שכוללת חידוש קטן אך משמעותי עבור השעון המעורר. מעכשיו תוכלו לבחור את השיר איתו תרצו לקום בבוקר וזאת גם מבלי להוריד אותו למכשירכם קודם.  השותפות הצמודה של גוגל עם ספוטיפיי (Spotify) הביאה לעולם את החיבור גם בעולם השעונים המעוררים. כעת תוכלו לחבר את החשבון הקיים שלכם בשירות הזרמת המוזיקה, החינמי או הפרימיום, ולבחור את השיר איתו תרצו להתעורר הבוקר.  ייתכן והאפשרות החדשה תשאיר אתכם קצת יותר במיטה מהצפוי אבל על הצד החיובי, לפחות תקומו עם חיוך.

מקור תמונה: TechCrunch

העדכון לאפליקצייה כבר החל ויגיע בהדרגה לכלל המשתמשים במהלך השבוע הקרוב. העדכון רלוונטי כמובן למשתמשי אנדרואיד אך רק בגרסאות 5.0 ומעלה.  כבר קיבלתם את העדכון? שתפו אותנו בתגובות

דרך
TechCrunch
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close