אפליקציות
חדשות חמות

החל מהיום ולכולם: אפליקציית WhatsApp מפעילה את שיחות הוידאו והאודיו עד ל-4 משתתפים בו זמנית

רק בחודש מאי האחרון בו ערכה חברת פייסבוק (Facebook) את כנס המפתחים השנתי שלה ה-F8, אז הציגה החברה את החידושים שלה לשנת 2018. כנהוג, פייסבוק מציגה את החידושים גם לאותן פלטפורמות שהן לא פייסבוק. כמו WhatsApp ואינסטגרם אשר מקבלות זמן מסך במהלך הכנס המפתחים, שם הציגה פייסבוק את השיחות מרובות משתתפים עבור אפליקציית המסרים הפופולרית WhatsApp.

מוקדם יותר היום (שני) פרסמה חברת WhatsApp פוסט בבלוג החברה “החל מהיום, כלל המשתמשים יכולים לבצע שיחות מרובות משתתפים עד ארבעה אנשים בו זמנית”. בנוסף נכתב בפוסט “בכל יום נערכות שיחות בלמעלה מ-2 מיליארד דקות דרך WhatsApp”. אכן, מדובר בנתון גבוה במיוחד. אז למי שמעוניין, החל מהיום ניתן לבצע שיחה מרובת משתתפים, עד ארבעה משתתפים ליתר דיוק באותו הזמן.

איך מפעילים את השרות החדש?

  1. מתחילים שיחת אודיו או וידאו עם משתתף אחד
  2. בפינה הימנית למעלה יופיע לכם אייקון של הוספת משתתף, לחצו עליו ובחרו את איש הקשר או אנשי הקשר והמתינו למענה
  3. אוטומטית, כאשר משתתף עונה לשיחה הוא נכנס לשיחה המרובת משתתפים
כבר לא בקרוב: שיחות וידאו עד ארבעה משתתפים בוואטסאפ זמינה כעת לכולם ובאינסטגרם \ צילום: פייסבוק F8

זהו, זה פשוט וקל. ב-WhatsApp מדגישים כי השרות הוא מאובטח קצה לקצה, כך שאין חשש מכיוון שהשיחות מוצפנות. שימו לב כי לעת עתה המשתמשים שיש ברשותם מכשירי אייפון ואנדרואיד יוכלו בשלב זה להנות מהפיצ’ר החדש. כמו כן, הפיצ’ר החדש יגיע אל כלל המשתמשים בימים הקרובים.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close