המשחק הפופולרי בכל הזמנים פרוטנייט בדרך למשתמשי האנדרואיד

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חודשים ארוכים בהם נהנים משתמשי כל הפלטפורמות במשחק האונליין הפופולרי פרוטנייט (Frotnite) שעד סוף השנה אמור להגיע לרווחים של 2 מיליארד דולר רק על ידי שימוש ברכישות בתוך המשחק עצמו. המשחק זמין להורדה בחינם לפלטפורמות הפופולריות כמו אייפון, אקסבוקס, פלייסטיישן ועוד. אך מי שנשארה מחוץ לתמונה היא לא אחרת מאשר גוגל אשר עד כה המשתמשים מחפשים פיתרון, לא מעט יבטיחו לכם ברשת כי המשחק זמין להורדה עם APK ובעצם ישתלו לכם במכשיר לא מעט רוגלות.

אך נראה כי כל זה עומד להסתיים ממש ממש בקרוב. אבל רגע לפני, לחברה שאחראית על פיתוח המשחק Epic יש הפתעה עבור המשתמשים. על פי יותר מדיווח אחד, Epic צפוייה למשוך את משתמשי אנדרואיד עוד קצת. על פי הדיווח, החברה הגיעה להסכם עם חברת Samsung שהשתיים ישיקו את המשחק לפלטפורמת האנדרואיד באופן בלעדי עבור הפאבלט גלאסי נוט9 שיגיע אלינו בתאריך ה-9 לאוגוסט. עוד עולה מהדיווח כי המשחק יהיה בלעדי עבור משתמשי הנוט9 עבור 30 יום בלבד, כאשר כל אחד שירכוש את המכשיר יקבל חבילת הטבות שיהיו לשימוש בתוך המשחק עצמו.

חברת Samsung הצליחה להפעיל את העט החכם ה-S Pen (שעל פי דוויח לגמרי אחר יהיה בעל יכולות Bluetooth) עם התממשקות של המשחק. בכך תנסה סמסונג למשוך אליה את המשתמשים, אבל הטריק השיווקי יעבוד לה רק ל-30 יום הראשונים. ולגבי חבילת ההטבות למשחק? אנו מקווים כי החברה תחלק את ההטבה גם לאחר ה-30 יום מרגע ההשקה.

אם לא תהיו מהרוכשים הראשונים של הנוט9, חברת Epic צפויה להשיק את המשחק לפלטפורמת האנדרואיד באופן מלא כבר בחודש ספטמבר הקרוב! 

ואם כבר עסקנו בנוט9 של חברת סמסונג, רק היום שחררה החברה שלושה טיזרים שאמורים כביכול לתת מכה מתחת לחגורה לאפל עם האייפון X, בפרסומות ששחררה מוקדם יותר היום (חמישי) החברה, מציגה את יכולות הנוט9 בהשוואה למכשירים אחרים כאשר הטיזרים מציגים את החסרונות של החברה המתחרה בנוגע לחיי הסוללה, מספר פעולות במכשיר ואל המקום שאוזל במכשיר. צפו בטיזרים ששחררה מוקדם יותר היום חברת סמסונג לנוט9:

https://www.youtube.com/watch?v=Y-37lkw_uaQ

https://www.youtube.com/watch?v=16i8TH6lxmo

https://www.youtube.com/watch?v=qljRd9u1UqE

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra