אנדרואידאפליקציות

המשחק הפופולרי בכל הזמנים פרוטנייט בדרך למשתמשי האנדרואיד

חודשים ארוכים בהם נהנים משתמשי כל הפלטפורמות במשחק האונליין הפופולרי פרוטנייט (Frotnite) שעד סוף השנה אמור להגיע לרווחים של 2 מיליארד דולר רק על ידי שימוש ברכישות בתוך המשחק עצמו. המשחק זמין להורדה בחינם לפלטפורמות הפופולריות כמו אייפון, אקסבוקס, פלייסטיישן ועוד. אך מי שנשארה מחוץ לתמונה היא לא אחרת מאשר גוגל אשר עד כה המשתמשים מחפשים פיתרון, לא מעט יבטיחו לכם ברשת כי המשחק זמין להורדה עם APK ובעצם ישתלו לכם במכשיר לא מעט רוגלות.

אך נראה כי כל זה עומד להסתיים ממש ממש בקרוב. אבל רגע לפני, לחברה שאחראית על פיתוח המשחק Epic יש הפתעה עבור המשתמשים. על פי יותר מדיווח אחד, Epic צפוייה למשוך את משתמשי אנדרואיד עוד קצת. על פי הדיווח, החברה הגיעה להסכם עם חברת Samsung שהשתיים ישיקו את המשחק לפלטפורמת האנדרואיד באופן בלעדי עבור הפאבלט גלאסי נוט9 שיגיע אלינו בתאריך ה-9 לאוגוסט. עוד עולה מהדיווח כי המשחק יהיה בלעדי עבור משתמשי הנוט9 עבור 30 יום בלבד, כאשר כל אחד שירכוש את המכשיר יקבל חבילת הטבות שיהיו לשימוש בתוך המשחק עצמו.

חברת Samsung הצליחה להפעיל את העט החכם ה-S Pen (שעל פי דוויח לגמרי אחר יהיה בעל יכולות Bluetooth) עם התממשקות של המשחק. בכך תנסה סמסונג למשוך אליה את המשתמשים, אבל הטריק השיווקי יעבוד לה רק ל-30 יום הראשונים. ולגבי חבילת ההטבות למשחק? אנו מקווים כי החברה תחלק את ההטבה גם לאחר ה-30 יום מרגע ההשקה.

אם לא תהיו מהרוכשים הראשונים של הנוט9, חברת Epic צפויה להשיק את המשחק לפלטפורמת האנדרואיד באופן מלא כבר בחודש ספטמבר הקרוב! 

ואם כבר עסקנו בנוט9 של חברת סמסונג, רק היום שחררה החברה שלושה טיזרים שאמורים כביכול לתת מכה מתחת לחגורה לאפל עם האייפון X, בפרסומות ששחררה מוקדם יותר היום (חמישי) החברה, מציגה את יכולות הנוט9 בהשוואה למכשירים אחרים כאשר הטיזרים מציגים את החסרונות של החברה המתחרה בנוגע לחיי הסוללה, מספר פעולות במכשיר ואל המקום שאוזל במכשיר. צפו בטיזרים ששחררה מוקדם יותר היום חברת סמסונג לנוט9:

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close