אפל משחררת תיקון לבעיית ההתחממות במחשבי ה-Macbook Pro החדשים

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מוכנים לתחילת שנת הלימודים החדשה? לא מעט משתמשים רוכשים מחשב נייד ממש בתקופה הזו, רגע לפני ששנת הלימודים 2018 תחל. לפני כשבועיים חברת אפל השיקה דגמי MacBook Pro 2018 חדשים אשר לראשונה כוללים את מעבד ה-i9 של חברת אינטל. אך משתמשים רבים הופתעו לגלות כי מחשב ה-MacBook Pro 2018 מתחמם.

מתחמם, מתחמם…

חברת אפל מצאה את הבאג שגרם לתקלה, מה שגרם למחשבי ה-MacBook Pro החדשים להתחמם על יתר המידה, אפילו לגעת במקלדת הפכה למשימה בלתי אפשרית. משתמשים רבים ניסו לקרר את המחשב החדש בכל מיני דרכים ללא הועיל.

נראה כי באפל עלו על הבעיה, על פי החברה: “לאחר בדיקות ביצועים מקיפות תחת עומסי עבודה רבים, זיהינו כי מחסור במפתח דיגיטלי בקושחה, המשפיע על מערכת הניהול התרמית, מאט את תפקוד המעבד”.  החברה הוסיפה ואמרה כי עדכון עבור מערכת ההפעלה יפתור את התקלה.

החברה שיחררה היום (שלישי) עדכון עבור מערכת ההפעלה שנקרא “macOS High Sierra 10.13.6 Supplemental Update” והוא זמין להורדה כבר עכשיו דרך מערכת העדכונים.

למי שמעוניין, ניתן להתקין את העדכון באופן עצמאי ולא דרך מערכת העדכונים, לחצו כאן להורדה.

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra