אינטרנט

פייסבוק משיקה שינויים ברשת החברתית שלה; שיתוף קל ונוח, תמונות מוגדלות, הסרת תיוג חכם ועוד

רק לאחרונה הודיעה הרשת החברתית פייסבוק כי היא תשיק עיצוב מרוענן ואף שינויים לשרותים (פיצ’רים) אשר קיימים.

החל מהיום, הרשת משיקה ואף ומשפרת את השרותים הקיימים:

  • פרסום סטטוס: מעתה ניתן לתייג חברי בצורה קלה הרבה יותר, מעתה ניתן להוסיף מיקום נוכחי, מעתה ניתן לבחור בצורה קלה יותר למי לשתף את הסטטוס מתוך רשימה.FacebookDesing-2
  • תמונות: מעתה הצפייה בתמונה תוגדל לגודל של כ: 720X960 פיקסלים, טעינה מהירה הרבה יותר בצפייה בתמונות, תיוג חכם יותר – דוגמה: בקשה להסרת תיוג על ידי אותו אדם אשר תייג אתכם בתמונה, אפשרות הסרה מלאה מהתיוג ואף חסימה לתמיד של תיוגים אצל אותו אדם בתמונות, בוידאו ועוד. כמו כן, עיצוב הרקע של התמונות השתנה ללבן אפור (במקום השחור שהיה לפני כן).FacebookDesing-1
  • שיתוף: מעתה ניתן לראות כיצד אנשים מסויימים רואים את הפרופיל האישי שלכם, הכניסו את שמו של אחד החברים מהרשימה וראו כיצד הוא רואה את הפרופיל שלכם (תוכלו לשנות את כל ההגדרות עבור אדם או רשימה).

FacebookDesing-3

פייסבוק בעיקר עובדת על אפשרויות השיתוף ואף העלתה את רמת האבטחה הקיימת, וזאת לאור התלונות של משתמשים אשר לא יכלו לבחור בצורה נוחה וקלה לבחור למי הם מעוניינים לפרסם סטטוס או מידע מסויים מהפורפיל האישי שלהם.

השינויים הנ”ל יושקו בצורה מלאה לכלל המשתמשים בהמשך השבוע (לפי הודעה רשמית של הרשת החברתית עצמה). פייסבוק אף עובדת בימים אלו על עיצוב מרוענן לאתר אשר אף הוא אמור להיות מושק בקרוב לכלל המשתמשים, אשר כרגע הגיע למספר מצומצם של משתמשים. אנו ב-TechIT ממתינים בקוצר רוח לבדוק את העיצוב המרוענן.

פייסבוק הולכת על ביצים

כזכור, פייסבוק השיקה את הצ’אט החדש והמרוענן אשר כולל כעת שיחות וידאו צ’אט ואף שיחת צ’אט בעלת משתמשים מרובים. לאחר השקת הצ’אט החדש, תלונות רבות מצד המשתמשים כנגד פייסבוק הובילו לכך שפייסבוק שינתה במעט את הצ’אט ושיפרה אותו לאור התלונות, כך שבעצם לא ניתן היה לראות את כל מי שמחובר, אלא שהצ’אט הראה בעיקר עם מי אנחנו מדברים, ובעצם כך הופיעו האנשים. אך כעת ישנה הרשימה הנ”ל, אך בהמשך הוסיפה פייסבוק את כל האנשים אשר מחוברים.

השינויים שעושה פייסבוק יהיו תמיד לטובה או לרעה, וזאת תמיד ישפוט המשתמש מהצד. אך אנו יכולים רק לקוות כי פייסבוק תמשיך לעבוד על הרשת וזאת לאור פתיחה של רשתות חברתיות חדשות (כגון גוגל+).

עדכון: הרשת החברתית הוסיפה בשעות האחרונות “רול אובר” מעל לחלון הצ’אט ובו מוצגות כל התגובות האחרונות מכל הסטטוסים של החברים, כך שלא תפספסו אף תגובה, אפילו אם לא הגבתם לאותו הסטטוס.

FacebookDesing-4

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close