כללי1

שימו לב: אפל שחררה עדכון iOS 4.3.4 Build 8K2 על מנת לחסום את פריצת ה-jailbreakme 3.0

כפי שחשבנו שיקרה, אפל שחררה לפני מספר דקות את עדכון ה-iOS 4.3.4 Build 8K2 וזאת על מנת לחסום את חור האבטחה אשר נמצא בגרסאות 4.3, חור האבטחה אשר נמצא עושה שימוש בקובץ PDF על מנת לפרוץ את המערכת. Comex המפתח אשר אחראי על כלי ה-Jailbreakme 3.0 עושה שימוש בהורדת קובץ PDF למכשירי ה-iOS ולאחר מכן משתלט על חור אבטחה ובעצם מאפשר את התקנת חנות ה-Cydia.

ios_4_3_4

Comex היה הראשון לבצע פריצה לא קשורה למכשיר הטאבלט ה-iPad 2 אשר אף אחד עד כה לא הצליח לבצע את הפריצה, וזאת בשל כי אפל שדרגה את החומרה של הטאבלט, הוסיפה את המעבד החדש ה-A5, שעד כה היה בלתי ניתן לפריצה.

למי שמכם שפרץ את מכשירו ונמצא על גרסה 4.3.3, אנא מכם, התרחקו מהעדכון הנ”ל עד לצאת עדכון לפריצת ה-Jailbreak וה-Unlock. אנו נעדכן בעת צאת הכלים.

למי שמכם אשר אינו פורץ את מכשירו, יכול כבר עכשיו לגשת לתוכנת המדיה ה-iTunes ולחבר את מכשירו ולבצע בדיקה לגרסה חדשה, לאחר מכן ניתן יהיה לשדרג את מכשירכם ל-iOS 4.3.4.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close