אינטרנט

מנכ”ל פייסבוק מארק צ’וקרברג: “בשבוע הבא נשיק משהו מדהים!”

אחרי שהודיעה השבוע חברת גוגל על השקת הרשת החברתית שלה ה-“גוגל+”, מנכ”ל ומייסד הרשת החברתית “פייסבוק” מארק צ’וקרברג יצא היום (ו’) בהצהרה “בשבוע הבא נשיק משהו מדהים”. אין ספק כי גוגל הצליחה להפחיד במעט את צ’וקרברג, ולאחר שתיקה ארוכה מצדו, יצא היום מארק עם הצהרה שכנראה תשנה את החוקים בשבוע הבא.

“בשבוע הבא נשיק משהו מדהים”, האומנם?

בשבועות האחרונים ענקית הרשת החברתית פייסבוק חצתה את קו ה-750 מיליון משתמשים, אך מצד פייסבוק שתיקה עד כה בנוגע לנתון הנ”ל. ממה שידוע עד כה, פייסבוק עובדת על מספר פרוייקטים אשר הודלפו לרשת בשבועות האחרונים וביניהם עיצוב חדש עם התמצאות קלה יותר בפייסבוק, אפליקציה עבור טאבלט ה-iPad, אפליקציית שיתוף תמונות יעודית עבור מכשיר ה-iPhone וה-iPod Toch ופרוייקט סודי בשם “Spartan”.

אלו הם רק חלק מהדברים עליהם עובדת פייסבוק בשבועותחודשים האחרונים, עוד לא ידוע כיצד פייסבוק תצליח להפתיע את כולנו בשבוע הבא עם “משהו מדהים”.

כך נראה העיצוב המחודש של אתר פייסבוק:

נקווה מאוד שלפייסבוק באמת יהיה משהו מרגש בשבוע הבא להשיק. אנו ב-TechIT מקווים שאולי פייסבוק ישיקו שירות וידאו צ’אט חדש!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close