אינטרנטמחשבים

Windows 8: שרות ה-Factory Restore נחשף

לא מזמן כתבתי כי Microsoft מתכוונת להוסיף פיצ’ר חדש למערכת ההפעלה Windows 8, פיצ’ר ה-Factory Restore. הכוונה, שניתן יהיה לבחור לשחזר את המערכת להגדרות הראשוניות שבה היא הותקנה, או הגיעה מהמקום בו המחשב והמערכת נרכשו. ניתן יהיה לבחור אילו הגדרות ישמרו, אך שימו לב: כל התוכנות והדברים שהותקנו, ימחקו. אך ניתן יהיה לשמור את הקבצים האישיים, הקבצים אותם ניתן למצוא תחת המשתמש שלכם, כמו: תמונות, וידאו, מסמכים ועוד.

כיום ניתן לבצע שחזור על ידי בחירת נקודת שחזור שהמערכת מציעה, או אחת כזאת שיצרנו בעצמנו. רבים מאיתנו משתמשים בפיצ’ר השחזור וזאת מכיון שלעיתים אנו נתקלים בתקלה במערכת, או שמה בתוכנה שהתקנו שגורמת לבעיות. אין ספק שבמקרה הזה, נקודת שחזור עוזרת ומצילה מפני פרמוט.

תמצאו שמוש ב-Factory Restore?

Windows8FactoreySettings

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone 7 Plus מחשב: Apple Macbook Pro

תגובות 6

 1.  זה באמת יכול לעזור:)
  אני זוכר כמה פעמים יצא לי לפרמט רק ביגלל איזו תוכנה או סתם ביגלל שהמערכת מלאה תקלות.
  תודה רבה 🙂

  1. יאפ, במיוחד כמוני שמתעסק עם הרבה בטא וכו', לפעמים זה יכול להיות לא נעים. אין על מה.

 2. יוסי, אני חושב שמייקרוסופט בשנה שנתיים האחרונות השתנתה לטובה! אם נדבר על ויסטה, מדוב בכישלון והזוועה של מערכת. אבל אם נדבר על 7, המערכת מדהימה!! מייקרוסופט עשתה עבודה מדהימה, שמשאירה הרבה מקום לאפל ללמוד מכמה דברים שהחברה עושה.

  בתור פאן בוי של אפל ומייקרוסופט, אני עדיין רוצה לרכוש את המאק הראשון שלי, אבל יהיה לי מאוד קשה לעזוב לגמרי את ווינדוס, למרות שניתן יהיה לבצע בוט קאמפ..

  1. לא רוצה לאכזב אותך, אבל אם כבר למייקרוסופט יש ממה ללמוד מאפל.
   כל מה שאתה רואה ב-7 היה כבר mac os בגרסאות הקודמות + למרות ש-7 היא מערכת יותר טובה מוויסטה, זאת וויסטה משופרת עם פחות בעיות. עדיין קבצי DLL, עדיין Registry שזאת טכנולוגיה הישנה, עדיין Disk Defragmentation , מערכת שמבוססת כולו על דפדפן IE שזה הגרוע ביותר, התקנת תוכנה שמצריכה סגירת תוכנות הדלוקות במקרה הטוב או יתחול מחשב מחדש וכו… משתמש לא אמור לדעת ולהתעסק בדברים האלה. לומר שלאפל יש ממה ללמוד ממיקרוסופט זאת פשוט לא רצינות. לומר שהיא השתנתה לטובה, אין ספק, כן היא שיפרה את עצמה מכישלונות הקודמות שלה (וויסטה) אבל אם היא יצרה מוצר איכותי? רחוק מאוד מהנאמר.

   תקנה מק, תעבוד איתו, תלמד אותו ותתרגל אליו ותבין מה זה באמת נוחות. מה זה להתקין תוכנות ללא שאלות מיותרות, מה זה להסיר תוכנה באמצעות גרירה לפח ישירות ולא כניסה לקונטרול פנל ולעבור עוד 10 הקלקות כדי להסיר איזה תוכנה.

   קלות בשיתוף קבצים, קלות בשיתוף מסך, אין צורך בדרייברים, אין צורך בשום תוכנה. אפליקציה של Appstore שניתן להתקין כל תוכנה באופן חוקי (אם רוצים).

   ההתקנה וההסרה של תוכנה במק פשוט פשוטה. הטאץ' העיצובי שעושה את ההבדל. ממשק משתמש של MacOS שלא רואה את ממשק משתמש של ווינדואוס. שלא נדבר על מקום המיותר שמייקרוסופט משאירה בכל חלום עם המסגרת הלא רצויה. לומר מילים גבוהות כמו "מייקרוספט עשתה עבודה מדהימה" רחוק מהמציאות.

   היא לא חידשה שום דבר מועיל. הם פשוט משפצים את המערכת על המערכת הקיימת. במאק או אס Snow leopard לקחו כמה תכונות העיקריות והחשובות שהיו קיימות בגרסאות הקודמות ופשוט כתבו אותה מחדש ולא הכניסו רק שיפורים מה שרק מעיד על רצינות החברה. אני לא רוצה להיכנס לפרטים הקטנים אבל חשוב לי להדגיש שמק זה מק, ניהול זיכרון, ניהול משאבים, נוחות וממשק משתמש שפשוט נוח לעבוד איתו ולא להרגיש שאתה במעבדה, מייקרוספט לא יכולה להשתוות עם משהו שנקרא ווינדואוס.

   יהיה קשה לך לעזוב ווינדואוס? על תעזוב 🙂
   פשוט תדע שיש משהו שאיכותי יותר.
   זה כמו לומר לא יכול לעזוב סובארו שנת 85 (היה לי אחד כזה פעם) כדי לנהוג על מזדה 3.

   מקווה שיכלתי לעביר את דבריי בבירור.

Close