מחשבים

Windows Live Essential 2011 Beta Build 15.3.2717.520

wle2011
Windows Live Essential 2011 Beta Build 15.3.2717.520

עובדי חברת Microsoft והטסטרים בעלי גישת ה-VIP קיבלו אתמול את גרסאת הבטא החדשה לבדיקה, ושכנראה תהיה זאת שתשוחרר לציבור בגרסאת הבטא בעוד מספר שבועות.

הגרסא החדשה מגיעה עם מספר שיפורים ושינויים קלים באופן הוספת שרותים כגון: Facebook ו-Myspace. כעת ניתן יהיה לשלב את חשבון ה-Windows live ID לתוך החשבון האישי שלנו ב-Facebook. מה שאומר שכול סטטוס שנרשום במסנג’ר יעודכן ישירות בסטטוס של המשתמש שלנו ב-Facebook, בנוסף תמונות וסרטונים שנעלה ל-SkyDrive גם יעודכנו ב-Facebook.

מה יש לכם לומר על השילוב?

מלבד הגרסאות החדשות אשר שוחררו בחבילת ה-Essential 2011, חברת Microsoft שחררה גרסא חדשה לשרותי הדואר Windows Live Hotmail, גם שם יש שיפורים רבים, והגרסא החדשה של Hotmail מביאה עימה שינויים שלהם חיכינו זמן רב, כגון: אפשרות Exchange בחינם, מהיום הדואר הולך איתנו לכול מקום ובכול זמן. ניתן להזדהות בחשבון על ידי שימוש במכשיר הסלולרי ממקומות ציבוריים על ידי קבלת קוד זיהוי, תיקיות, מערכת אנטי ספאם מתקדמת, אפשרות של שליחת קבצים ללא הגבלה בגודל ובכמות [כיום ניתן לשלוח קבצים עד לגודל כולל של 10MB בכול דוא”ל] ועוד..

הגל הרביעי מביא עימו הרבה חידושים, מלבד השרותים והשינויים, הינה להם חלק מהאיקונים החדשים שנחשפו בטעות:

windows_live_sync_familysafety_groups_devices_wave4

Windows Live Messenger 2011 Beta:

Windows Live Hotmail 2011 Beta:

כעת, שרוב עובדי חברת Microsoft קיבלו גישה לשרותי Windows Live Essential 2011, ההדלפה לא תאוחר לצאת, זה רק עניין של זמן 🙂

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 7

  1. יש פאץ שמאפשר לך להתחבר, ומה בדיוק עדכנת? עוד לא יצאה הגרסה להורדה 🙂

  2. בר, אתה מוזמן לבדוק את האודות של הגרסה האחרונה ששוחררה אתמול ולראות בעצמך שמדובר ב2011.

  3. מה שהכי מוזר, שרק ב-Windows Live Sync רשום 2011. הייתי גם שמח לדעת על הסוגיה של השנה

Close